Sevgiliniz sizle buluşmaya geldiğinde hergün tuttuğu takımın kıyafatlerini giyse ne düşünürsünüz?

Sevgilinizz sizinle buluşmaya geldiğinde sürekli Galatasaray formaları ya da Tişörtleri giyse ne düşünürsünüz?

0|0
18|5

En İyi Kız Görüşü

• çok sıkıcı o ne öyle ya :S burada konu takım değil bu arada bende galatasaraylıyım. ama sıkıcı olur ya :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Fanatikse fanatik abartmasin yani sürekli nee o ya forma tsörtler felan insani sIkar ya itici gelir bi zaman sonraa.

0|0
    0|0
  • her bulusmada sıkılır artık insan ya aralıklı olrak giyebilir. sorarım niye hep böyle giyiniyosun diye sürekli giymesini istemediğimi belli ederim. olmazsa ona normal tsörtler alırım arada birde olsa degişik giysin yani.

0|0
    0|0
  • bana değer vermediğini düşünürüm öküz adam derim . kıyafetimi yokki bunu giymiş ! kesin bide ter kokar ayy çekilmez valla ...

0|0
    0|0
    • Niye ter koksun adam almış GS Storden 10 tişört değişik değişik giyiyor.

• düşün direk ter kokusu geldi aklıma o kadar itici geliyor

• mactan gelmemişse saçma

0|0
    0|0
  • Bence her buluşmada olmaz ne öyle erkek gibi ya maç günleri giysin yeter itici olur ögg gelir her buluşmada bide aynı takım değilseniz sinir bozucu bir durum

0|0
    0|0
  • fanatik olduğunu düşünürüm ne düşüncem

0|0
    0|0
  • Saçma. Sıkıldığımı söylerim. Zaten fenerbahçeli :// O renkleri görmeye dayanamazdım heralde.

0|0
    0|0
  • bende galatasaraylı olduğum için sorun yok hatta onla birlikte bende giyerim :D

0|0
    0|0
  • seviosa neden sevdiği bişeyi yapmasını engelliim bana ne zararı var giysin gezsin

0|0
    0|0
  • Bende fanatik galatasaraylıyım ama giyinecek yer var giyinmeyecek yer var. Sevgilimin yanına hep öyle gitmem..

0|0
    0|0
  • Sorunlu olduğunu düşünürüm =))

0|0
    0|0
  • hiç bişey fanatiktir giyebilir bu durumdan rahatsızsam ona normal tsörtler alırm :)

0|0
    0|0
  • yani aslında çok büyük bir sorun değil ama her yerde de giyilmez yani forma:)

0|0
    0|0
  • Gıyecek bır sey olmadığını dusunup en yakın mağazadan doğru duzgun bır seyler alırdım...

0|0
    0|0
  • bende sevgilime uyarım tabi aynı takımı tutuyorsak :)

0|0
    0|0
  • her gün aynısını giymiyosa sorun yok :D

0|0
    0|0
  • çok saçma gelir bana. halı sahaya mı gidicez o ne öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• stadyumamı gıdıon banamı gelıon

0|0
    0|0
  • aslan gibi kız derim :)))

0|0
    0|0
  • maç var hazırlan ..d

0|0
    0|0
  • nick'indeki gibi 15 yaşında olduğunu düşünürum..

0|0
    0|0
  • fanatik galatasaraylı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...