Galatasaray'ın Kötü Günü?

1 Günde 2 yenilgi aldık yahu Diyarbakır'a 0-2 yenildik , Alba Berlin 10 sayı fark attı neden böyle olduk biz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• arroyo nun bizim için ne kadar önemli olduğunu bugün bir kez daha anladık... futbolda ki yenilgi çokta önemli değil aslında türkiye kupası olduğu için..

0|1
    0|0
    • Önemli değil fakat ordaki oyunu ligdede oynarsak o çok kötü olacak.
      Arroyo bu takımdan gidince biz ne yapacağız herhalde euroleague de hiç galibiyet alamayız

Kızlar Ne Diyor 3

• ikisindende yenildiler :)

0|0
    0|0
  • yani herzaman İstanbul değil birgünde anadolu takımı yensin dibi :) üzülme Anadolu aldı

0|0
    0|0
    • Benim yenilmemize birşey demiyorumki olabilir yensinler ama Gs de uyumsuzluk vardı baya o kafama takıldı böyle devam ederse o kötü

• vardır bişey maçı satmış da olabilirler. gelecek önemli maçlar için kendilerini yormak istememiş de olabilir... toparlar kendini sen sıkma canını

• Keşke öyle olsa :D

• Çok basit parayı hak etmeyen bazı oyuncular oynuyor parayı alıyor saha da yatıyor

0|0
    0|0
    • Ama böyle değildikki ne olduysa bu maçlar öncesinde olmuş

• İnş o sevinci yaşayacağız :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Futbolda hak eden kazandı
    Basketbolda da bazı oyuncuların sahaya çıkmaması bu sonucu dogurdu

0|0
    0|0
    • Hakedenin Diyarbakır olduğunu düşünmüyorum. Tama yaptıkları şey büyük başarı fakat 90 dakika kontrol bizdeydi zaten 1 golümüzde sayılmadı. s
      Basketbolda evet arroyo olsa çok daha farklı olabilir belki

• Ben yenilgiyi hakettiğimizi düşünüyorum iyi oynamadık ders çıkarılmalı bu maçtan ki hakemin vermediği gole veya kırmızı ve penaltıyı konuşmuyorum bile çünkü Diyarbakırı yeniceksin bırak hakemi filan oluyoişte inş Rize maçına kadar toparlanırız.

0|0
    0|0
    • Aynen ne olursa olsun yenmemiz lazımdı Diyarbakırı sonuçta büyük takım değil inş toparlanırız

• Baskette sakatliklar kötü oldu yoksa alırdık

0|0
    0|1
    • İşte bizim takımın kötü yönü bu 2 oyuncu yok diye yenilecekmiyiz biz neden o oyunculaırn yerini dolduramıyoruz

• Arroyo harika bir oyuncu yeri dolmaz

• ama dolması lazım yarın birgün transfer olursa ne yapacağız :D

• kötü değil bu daha iyi günleri

0|0
    0|0
  • turk futbolcular sağ olsun ondan

0|0
    0|0
    • Bu maçlara bakarak yabancılarında çok iyi olduğunu söyleyemeyiz ya :S

• bilmiyorum olay nedir ne degildir ama oyuncular gergin olunca hangi takim olursa olsun oyun oynanmiyor takim icinde de snaijderin davranislari falan tepkileri gerginlik oldugu yonunde oyuncular oyundan tat alamayinca oynayamadi ama curuk oyuncu da çok var boyle yurumez

• İlk önce olcandan başlamak lazım bence

• Cünkü ben iddaa da iki takimimiza da oynadim :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...