İlgisini çekmek için ne yapabilirim?

Bir kız var aynı okuldayız son senemiz fakat çift dikişim sınıf tekrar yaptım tamam bunun konuyla ilgisi yok ama belirteyim dedim . başka sınıfta bir kız var kız dünya güzeli bi kız bende de yakışıklılıktan eser yok :D ama ufaktan bi giderim varmış .s çegingen bir insanım içime kapanık tarzı ama kız hakkında gözlerinin siyah olduğndan başka hiç bişey bilmiyorm evet bu arada gözleride çok güzl ben ne yapmalıyım gidipte çat diye söylenmez bu . lisede hiç sevgilm olmadı yani bu işlerdende hiç anlamam nasıl ilgisini çekebilir neler yapmalıyım hiç tanışmadık hiç konuşmadık ve benimle ilgilenmiyor zatn tanımıyorda daha aklınıza ne geliyorsa yazın lütfen yardımcı olun .

beni tersleye bilr sonçta içime kapanığm tip olarak çok güzl değilim üstüne sınıfta kaldk yani hiç artım yok gibi .s

Güncellemeler:
eeee başka ? tamam öz güven sorunu tamamdır ama nasıl bir yol izlemeliyim tanışmak açısndan nasl belli etmeliyim duygularımı çat diye söyleyemem ben siz ne yapardınız , kızlar siz olsanız nasıl yaklaşmamı isterdinz .

istemem uzak dur demeyinde :D

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ne korkuyorsun kardeş kaybedecek neyin var sadece sapık gibi davranma kıza bu iş olur yakışıklıyım diyorsun senden iyisinimi bulacak ama lisedeki ilişkiler kısa sürüyor şunuda söyleyeyim bende liseye gidiyorum bende sınıf tekrarı yaptım bir kızla çıkmıştım 2 ay sürdü.

0|1
    0|0
    • ben kimseyle sevgili olmadm yani asılan takılan bir kaç kişi oldu ama doğru düzgn kızlar değildi adı çıkmş kızlardı .s

bunun hiç bişeyini bilmiyorm ama dalgalı saçlarının önüne atıp ders çalışması falan bi acayip oluyom bea :D saol yorum için (:

acaba bir arkadaşıyla falanmı konşsam araya arkadaşmı soksm ben hiç anlamam yani azcık anlasam buraya yazmazdm uğraşırdm ama 0 kabiliyet malda ortada yani yapacak bişy yok :D

çok saolasn yorum için

• Araya arkadaş falan sokma bende şu anda liseye gittiğim için tecrübem var araya arkadaş sokarsan kız havaya girer utanır arkadaşlarından ve kabul etmez en iyi yol kendin halletmen ama biraz sabırlı olman gerekir ne demişler sabrın sonu selamettir çünkü sen hemen gidip teklif etsen kızda kabul etmez sana şunu söyleyeim kız yalnız olduğunda yanına git dersle ilgili ya da okulla ilgili birşey sor sonra bu felsefe falan ne zor sizde nasıl falan ondan sonra muhabbete gir tanışırsınız.

• bu iş oldu gibime geliyor çok saol usta sana sarılasım geldi şuan :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızla bakışmalısın ^^ uzaktanda olsa kontak kur ama artistik bakış at :D böle öküz gibi bakma çokta bakma gözlerini kaçır ... belli süre devam et sonra oda sana bakıyosa uzaklaşmaya başla ay oldu bu iş ... tabi bakmıyosa olmayacak demektir salla gitsin

0|1
    0|0
  • beni tersleyebilir olaylarınız da zaten işi bitiriyor.kendinize güvenmeniz lazım ki ikna kabiliyetiniz olsun

bir insana sen bensiz yapamazsın bal gibi istiyorsun gibi (abartmadan)davranırsan düşünmeyeceği varsa da düşünür.

0|1
    0|0
    • hmm . yani önce tanışayım 1-3 gün merhabalaşaym sonra söyleyimmi .s

bu arada çok teşekkür ederm yorm için kendime güven toplayım biraz saol

• kişilik olarak etkileyebilirsin tipi olmayan çok kişiye asık oldum :D

1|1
    0|0
    • :)) .teşekkürler yorm içn :)

nasıl başlamalıym yani yanına gidp merhaba demek olmaz şimdi :(

bahanem ne olmalı araya arkadaşmı sokmalıym .s

• bu gün gördm dışarda bir bakış attım ama hiç oralı olmadı yani insan bi dönüp bakar o kadarmı kötüyz yani :D

bir kaç gün sonra ekleym facedende bari sindire sindire ilerleyeyim .s

gerçekten çok teşekkür ederm

• bencede öyle yap :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Kızlar üniversite döneminde serseri , mal mal tiplerle çıkar ama evlenmeye geldiğinde iş değişir

senin gibi sessiz sakin adamlarla evlenirler terslerse takma kafana başka kız bulursun

0|1
    0|0
    • saol teselli için :)))

sonç belli gibi zatn çok güzl bir yorum eyw. :D

• korkma . bıraz guven kendıne . ya hayır derse dıye dusunursen kendıne edersın. evet dıyecekkk

0|1
    0|0
  • "Herkes" i bile düzgün yazamamışsın. Nasıl ilerlemeyi bekliyorsun?

0|1
    0|0
  • özgüven yoksa sanal ortamdan ulaş facepohk :D

0|1
    0|0
    • hakkaetn haa eklemedim daha :D saol .

ben ordan nasıl bir sohbet başlatabilrm acaba fikrin varmı ?

• şöyle. baya eski göndrilerine gidip beğen. fotolarını da beğen. 2 gün bekle geri dönmezse pek dikkatini çekmiyorsundur. sonra mesaj at keyifler nasıl nasıl gidiyor tatil de. terslerse güzel olduğun kadar küstahsınfalan de böyle dalga geçerken cool görün :D

• hmm sen pek coolsun aga ters tepmez umarım bu arada sanırm sevgilisi var :D emin değilm hiç bişy bilmiyorm arkadaşlarını tanımıyorm nerden bilecemki yani ama var gibi neyse sevgilisini döverim bu sefer cool cool takılırz amma hayvan çıktım ha :D

saol fikir için , hiç bir fikrim yoktu gerçektn :)

• kızlar kendine güvenen erkekleri sever . onu takip et ve en uygun zamanı yakala konuş

0|1
    0|0
    • güzl yorum çok teşekkür ederim

• Hayır aslında gözleri söylenir. "biliyormusun bebeğim gözlerin çok güzel. benimle çıkmak istermisin ,)? Şansını dene işte. Alacağın tepki maksimum kızın bi tokatı olur :D

0|1
    0|0
    • tokat atarsa tokat yiye bilr :D

• Helal olsun sana o zaman :D Ama şu kızın böyle cüce bodur, hamal gibi kankası yokmudur onu kiralasın? Yani onu araya soksan diyecektim :)))?

• bulunur saol :)

Yükleniyor...