1 sene önce yaptığı bir hatayı bugün tekrar yüzüne vurdum.

1 sene önce facede bir kızla yazışıyordu kızdan hoşlanmış belliydi, ben bunu görünce 1,5 senelik ilişkimi bitirmiştim. 3 ay peşimde koştu barıştık yaklaşık 9 aydır tekrar beraberiz bir sorun yok herşey çok iyi.

Bugün şeytan türttü beni girdim faceye o kızın profilini buldum. kız bir çırıkın anlatamam size. kendimi övmek gibi olmasın ama ondan kat kat güzelim.

Neyse sevgilimle herşey güzel giderken ona bugün mesaj attım, seninki yeni resim yokmuş falan diye biraz üstüne gittim. beni yarım saat sonra aradı aşkımlı falan konuşuyor şok oldum. kimse senin tırnağın olamaz lütfen bakma artk ondan bize ne sen benim askmsin falan filan diye başladı... bende uzatmadım biranlık sınırımden yazdığımı söyledim oda tamam dedi hiç uzatmadı kızmadı bile. bu o kızı gerçekten takmadığınımı gösterir neden bukadar taktım ben buna yardım edin ya bu kuruntulardan nasıl kurtulçam

Güncellemeler:
şeytan DÜRTTÜ yani :)
hepinize teşekkürler kizlar:)

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• bence üstüne gitme daha fazla sevgilinin bu konuyla ilgili sonra üzülebilirsin. Gecmişte olmus hersey ve o zaman o kızla olmak isteseymiş sen ayrıldıgında pesinden kosmazdı biliyosun dimi. Umrunda bile degildir o kız sende hiç düşünme zamanla gecer ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sen ondan guzel oldugunu goster erkek arkadasına:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hiçç karıştırma eski olayları geleceği yaşa mutlu olun :)

1|0
    0|0
  • Kızı umursasa sen ayrıldığın zaman o kızın peşinden koşardı senin değil demekki neymiş o kızı umursamıyomuş sende boşyere kafanı takmıyomuşsun :)

1|0
    0|0
  • bncede şeytan dürtmüş. umursamıyo o kızı işte. sende gtme üstüne aşkınızın tadını çıkarın :)

1|0
    0|0
  • kız umrunda değilki siz iyisiniz sonuçta önemli olan bu :)

1|0
    0|0
  • bence sende umursama yoksa böyle yaparak onu tekrar yapmasına sebeb olabilirsin...

1|0
    0|0
  • kuzucuk yaş kaç?

2|0
    0|0
Yükleniyor...