Bana yardımcı olur musunuz?

www.google.com.tr/.../2014-ombre-sac-modasi.html&h=600&w=400&tbnid=1hzyEUoUvuvR8M&zoom=1&tbnh=275&tbnw=183&usg=__a3bU4E4-5fbHrDDwsfdQxnNnnlk=&docid=6-8-bx6G2bgTvM
arkadaşlar acaba ne yaparsam hangi egzersizleri yaparsam böyle bir vucuda sahip olabilirim yani ince bel dolgun kalça sıkı bacaklar spora gitsem hangi aletlerde çalışmalıyım bilmiyorum bir yardimci olur musunuz dalga gecmeyin lütfen ciddi bir şekilde cevaplayip yardimci olursaniz eger sporla ilgilenen varsa aranizda şimdiden teşekkürler

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• sana personal trainer lazım iki cümleyle anlatılacak kadar kolay değil o vücudu yapmak

0|0
    0|0
  • özelden yazabılırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bak yaa, hiç de çekici değil. Hatta itici bir vücut gösterdin. Zayıflık tamam güzel ama bu kadarı abartı. Hele ki o kalça varya, sanki takma gibi duruyor. Biliyorsundur, takmaları da çıktı. Böyle bir fizikte o kalça biraz abes duruyor. Büyük ihtimal arka tarafta destek var diye düşünüyorum ben.

1|0
    0|0
    • ya zayıflık gibi değilde daha çok ince bel falan hoş dikkat cekmek istediğim nokta o aslında yoksa gerçekten zayıflığı göze batan cinsten

• Gülüm bu zayıfın da bir tık ilerisinde, çok zayıf bu.

• cok kilo vermeyim o zaman ben ya

• squat yap evde spora gidersen hocan yardımcı olur gerçi ama bisiklet kalça için çok iyi platesle de desteklersiniz

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim :)

• rica ederim umarım istediğin vücuda sahip olursun;)

Yükleniyor...