Kızlar bir bakın üniversite ortamında tanışma?

Kızlar bana bir yardım eder misiniz lütfen bu sene üniversite 2. sınıfa geçtim ve hala hayatımda birisi yok ve yeni insanlar ve yeni sınıflar gelecek. 1. sınıfta yeni üniversiteli kişiler belki de 2. sınıfta sınıfıma yeni insanlar gelecek.

Daha yeni gördüğüm ve hoşlandığım bir kıza nasıl yaklaşabilirim onunla nasıl tanışıp hoşlandığımı söyleyebilirim?

Siz olsanız bir erkeğin size nasıl yaklaşmasını beklerdiniz kızlar?

Bana bir yardımcı olabilirseniz sevinirim...

------

Not: Soru gizli kullanıcı cevaplarına açıktır...

Güncellemeler:
daha ilginç bir önerisi olanınız var mı arkadaşlar... :)

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• dereyi görmeden paça sıvama çok hayal kuruyorsun illa biriyle çıkman sevmen gerekli değil yaşaman için

0|0
    0|0
    • illa çıkmam ve sevmem şart değil haklısın... benim öğrenmek istediğim siz kızlardan üniversitede daha yeni gördüğüm tanımadığım birisine nasıl yakllaşırım ilk yaklaşma ve tanışma önemli olan nasıl yaklaşır tanışırım... hiç tanımadığınız bir erkeğin okulda ne şekilde yanınıza gelmesini nasıl tanışmasını beklersiniz?

• mesela okul açıldı birini kestirdin gözüne gidip tanışma ilk bir hafta geçsin sonra günaydın de daha sonra fazla kalem var mı de böyle başla nasılsın falan derken olur zaten kız ısnmaya başlar sana

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim sen tipten kaybediyon kusura bakma :D Kızların %90'ı tipe bakar , hoşlandığı erkeğin yanına kadar tanışmak ister vs... genelde ünide kızlar teklif ediyor :D Şahsen lisede hiç teklif almamışken ünide 2-3 kez almıştım :D

0|0
    0|2
    • bence hiç komik değil!

• niye - ledin şimdi ben kusura bakma dedim o kadar yanlış anlıcağın için al işte yanlış anlamışın :S

• burda olmaz bu işler 6 sene üniv geçmişim var çek tabureyi bakıyım yanıma:)) şimdi burda anlatırsam çoğu kızdan tepki alabilirim :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...