Kızlar, sevgiliniz Amerika'ya gitmek istese/gitse ne yapardınız ?

Sevgiliniz Amerikaya gitmek istese ne yapardınız ? İzin verir miydiniz, kıskanır mıydınız, ayrılır mıydınız ?

Sonuçta orası amerika özgürlükler ülkesi her sey olabilir.

Not: Bu şekilde sevgilisi amerikaya giden kızların %95'inin ayrıldıgını gördüm ona göre yorumlarsanız sevnirim. Çünkü arada mesafe var, sadece skype'tan görüseceksiniz, saat farkı var, burda geceyken orada gündüz falan filan. Ayrıca kızların en ufak bir resimden dolayı kıskanclık krizlerine girdigini gördüm.

Siz ne yapardınız ?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Seneye benım kı gidiyor kafam rahat ama :D bişey olucagıda yok olursada kapı orda ne yapayım yanı yapacak adam heryerde yapar zaten ülkesimi varmış

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• aşk yaşanıyorsa 2 kişi arasında geçici süreliğinese eğer amerika yolcuğu gönderilir zaten aralarında güvensizlik yoktur o sevgililerin. güvenirsin ona. seviyorsanda zaten mesafeler tırz gelir tırz gider. asıl zor olan özlemdir

0|0
    1|0
  • ben benzerini yaşadım halada yaşıyorum :) sorun oluyo arada sırada ama hallediliyo :)

0|0
    0|0
  • İzin verirdim illaki soğukluk giricektir aramıza .. Yeni aşklar beni bekliyo mantığını uygulardım açıkçası

0|0
    1|0
  • kriz falan değil de dediğin gibi görüşememek beni çıldırtıldı heralde.onu kıskanırdım bunun sebebıde amerika ya da herhangi bir ülkede bulunmuş olması olurdu sanırım:)

0|0
    1|0
  • Mutlaka ihanet olur, asla güvenemem...

Ayrılık yok kitabımda, göndermezdim !

0|0
    1|0
  • ayrılırım sonrada gitsin nereye gitmek istiyorsam

0|0
    0|1
  • yolu açık olsun ne denir ki :)

0|0
    1|0
  • kalıcagı zaman dilimi çok önemli kısa bir süreyse idare ederdim

0|0
    1|0
  • temelli mi?

0|0
    0|0
  • asla istemezdim gitmesini çünkü giderse herşey biter herşey ne kadarda bitmez dese karşıdaki .

0|0
    1|0
  • sevgilim yok eğer olsaydı yolun açık olsun derdim ayrıldım :D

0|0
    1|0
  • bensiz olmazz

0|0
    1|0
  • bende giderim ozaman ispanyaya... oohh miss gelsin filinta gibi ispanyol erkekler

0|0
    0|1
    • Egitimi icin gittigini farz et

• tabiki gidebilir eğer güvenmiyorsam ne önemi varki saten hayatımda olmasının

0|0
    0|0
    • Erkekler bir de abartmayı sever .:D Amerikan pastasındaki gibi bir hayat yasayacaklarını sanarlar orada, ama en nihayetinde gezip dolasıp 4-5 fotograf çekip dönerler :)

• valla isterse Amerikan pastasındaki gibi hayat sürsün orda bunu yaparsa hayatından çok şeyi kaybeder ben hiçbişi kaybetmem :)

Erkekler Ne Diyor 5

• benimki gitti dostum 3 aylık bi süre gitme diyemezdim istiyodu çünkü hayallerini engelleyecek bi adam diilim sordu git dedim gitti geldi sıkıntı yok yani güven varsa ortada bişey olmaz

0|0
    0|0
  • bende onun yanına giderdim

0|0
    0|0
  • amerika değilde almanya olabilir :D

0|0
    0|0
  • Benim hatunda 1 seneliğine gitti geldi. 5 senelik ilişkimiz var. Hergün konuşurduk cep, skype,msn dil eğitimi için gitti. 3 kere ziyaretime geldi 1 kerede ben gittim. Arada kavgalarımız kıskançlıklar olurdu ben onu orada kıskanırdım o beni burada kıskanırdı. Bunlar güzel şeyler. Neticede ben sevgilime güveniyorum oda bana güveniyor. Ve Önümüzdeki yaz inşallah evleneceğiz.

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra gidiyorum. Yalnızım ama cevaplar benim için de önemli...

0|0
    0|0
Yükleniyor...