Fenerbahçe'nin 2. lig takımı Pendikspor'a yenilmesi 30 yıl konuşuldu bugün G. Saray'ın 2. lig takımı Diyarbakır BB'ye yenilmesi kaç saat konuşulur?

Fenerbahçe'nin 2. lig takımı Pendikspor'a yenilmesi 30 yıl konuşuldu bugün G. Saray'ın 2. lig takımı Diyarbakır BB'ye yenilmesi kaç saat konuşulur?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• büyük takımlar her zaman konuşulur galatasarayda bizim gibi büyük olsun konuşsun herkez fenerbahçenin töközlemesini dört gözle bekliyor fenerbahçelilerden çok rakip takım takip ediyor nedense türkiyenin en büyük takımı olmak zor

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Medya hemen unutturur emin ol ama kendi sahalarında as kadroya yakin çıkıp yenilmek konuşulmali

1|1
    0|2
  • Fenerbahçe Pendik'e Türkiye kupası finalinde yenildi ve kupa kaybetti Galatasaray zaten 9 puanlı yani önemsiz bir maçtı kaldıki yenilmemiz bana göre Rize maçı için iyi oldu defansın ve forvet hattına bir çözüm getirecektir Hamza hoca Rize maçına kadar sanıyorum yani bu tarz sorular hoş değil ki çocukça geliyo bana o maçla bu maçın arasında dağlar kadar fark var biri Türkiye kupası finali biri antreman maçı gibi bir maçta yeniliyosun kaldıki Diyarbakır sonuna kadar haketti bizimkiler tatilde kalmış dediğim gibi bir bakıma iyide oldu açık konuşmak gerekirse kupadan elensekte üzülmem şu aşamada.

0|0
    1|0
    • Pendikspor'un tarihinde hiç Türkiye Kupası yokki Fenerbahçe'yi nasil yenecek kupa finalinde :))

• Pardon tur aşamasında eledi saf dışı bıraktı yanlış yazmışım o maçı izlemiştimde kaç yaşındaysam artık aklımda öyle kalmış yani yine aynı değil biri eleme maçı eleniyosun biri formalite maçı sen cevabımdan istediğini almışsın ama doğru Pendik maçı final değildi 3. tur ya da çeyrek final olabilir :)

• Söz konusu Fenerbahçe olunca tur maçınin kupa finali olmasına şaşırmadım :))

• Fenerbahçe'nin yaptığı şikeden daha az konuşulacağı kesin. Milletin çüküyle gerdeğe girmeyin kendi icraatlarınızı söyleyin.
    Feneve koyduk mu?
    Sekiztaşa koyduk mu?
    Olay bitmiştir.

0|1
    0|0
    • Arada ki 20 galibiyet farkı nolcak kim kime koydu belli oluyo 3 yıldır ş. ligine tek başına git ondan sonra vergi borcu için cumhurbaşkanına yalakalık yap rezil cin con bide şikeden bahsediyo baskette cezali oyuncugu baska forma giydirip sahaya süren kimdi..

• Bankaya kredi borcu var, devlete vergi borcu var. Ama onun bile üzerini kapatıyorlar. 2. lig takımı Diyarbakır BB'ye yenilmesini kim yazar veya konuşur? Paralel, trabzonspor, galatasaray el ele şike kumpasını yaptı. Hani kim konuşuyor? Nerede bunu yapanlar? Ama çok değil, AKP ne zaman iktidardan iner. O zaman herşey çatır çatır çıkacak ortaya.

0|1
    0|1
  • Renkdaslarim cok guzel konusmus hepsi takdir edilesi insanlar bana bildigin laf kalmamis. Elinize kolunuza saglik kardeslerim...

0|0
    0|0
  • 1461 trabzonada yenildiler 2 saat bile konuşulmadı. buda çok konuşulmaz

0|0
    0|0
  • hiç konuşulmaz çünkü cimbomun yeri orası degil avrupa bizim yerimiz

1|1
    0|0
    • Avrupaya gitsen nolcak vergini ödemedikten sonra cin con con :))

• Pendik amatör takımdı
    Diyarbakır Bysb ise 3. Lig takımı, profesyonel

0|0
    0|0
  • Avrupadan şike yüzünden ceza almış yajimin taraftarının bize laf atmasi ne kadarda saçma

0|1
    1|2
    • 3. yil boyunca ş. ligine gidipte hala vergi icin cumhurbaşkanına yalakalik yapan baskette cezalı oyuncuyu başka formayla sahaya süren denizlide son hafta kaçan sampiyonlulta bütçesinde ki açığı açıklayamyan beşiktaşi yendim diye malatyasporlu oyunculara teşvik veren mazisi şaibelerle dolu bir takımın taraftarının şikeden dem vurmasıda cok komik gerçekten :))

• Sen gsnin hala sütten çıkmış ak kaşık olduğuna inaniyosan ne diyim inanmaya devam et KOÇUM Fenerbahce kadar vergi ödede sonra namustan bahset tayibe yalakaliga devam..

• Küme düşmeniz gerekirken düşmediniz küme düşseydiniz ne kadar zarar edecektiniz haberin varmi?

• Yarım saat bile sürmez.

0|0
    0|1
Yükleniyor...