2 arkadaş aynı kişiden hoşlandınız ne yaparsınız?

erkekler için bayan bayanlar için erkek fark etmiyor herkese sorum 2 arkadaş aynı kişiden hoşlandınız ne yaparsınız tavrınız ne olur.mucadele mi eder siniz bırakırmısınız ?

Güncellemeler:
yaşayanınız oldumu aranıda

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

• uğraşmam arkadaşıma ayarlarım heralde mücadele etmezdim :DD

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Öyle bi şey olursa dalgaya vuruyoruz. Çocuğun kafası karışıyor, çok eğlenceli aslında.

0|0
    1|0
  • anlaşıp yazı tura atarız.

0|0
    1|0
  • Tabiiki mücadele etmem.Ben arkadaşımın hoşlandığı adama yan bile bakmam.

0|0
    1|0
  • hayatım boyunca çok başımdan geçti ama benim için yakın arkadaşım daha önemli olduğu için çekilen taraf genelde ben oldum zaten erkekler de bana layık değildi sadece bir hoşlantı:)

0|0
    1|0
  • Kötü durum. 2 arkadaş aynı kişiden hoşlanmadık ama arkadaşımın sevdiği çocuk beni seviyordu ben onların arasını yapmak için uğraşırken çocuk bana pat sevdiğini söyledi. O durumda bile ne kötü oldum .. Ama kardeşliğimize birşey olmadı kızla tabi :)

0|0
    1|0
  • bunu seçecek kişi karşı taraf..yapabilecek pek bişey yok bence

0|0
    0|0
  • sevdiğim arkadaşımsa eğer ona ayarlardım hatta

0|0
    1|0
  • Arkadaş mı dost mu fark eder =)

0|0
    1|0
  • arkadaşa göre değişir

0|0
    1|0
  • kimin elinde kalirsa iste.

0|0
    1|0
  • bırakırım

0|0
    1|0
  • eğer erkeğin arkadaşıma ilgisini görürsem hic uğraşmam ama bana yakın davranır severse bende seviyorsam sonunu kadar mücadele ederim o cıksada mantıken benim elimden almış olacak

0|0
    1|0
  • benim başımdan geçti böyle bir olay ama asla sonu iyi olmuyor arkadaşımla çıktı ben geri çekildim.aradan 1 yıl geçtikten olanlar olmuştu zaten

0|0
    1|0
  • eğer çok yakınsak arkadaşımla dostum sırdaşımsa zaten ikimizde bırakırdık bi erkek için kavga etmezdik. ama çok yakın değilsem o arkadaşla kesinlikle elde etmeye çalışırdım çocuğu :D

0|0
    1|0
  • Boşver herii o kızı bana bak sen :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• öyle bir ihtimal yoq...

0|0
    1|0
  • yazı tura atarız yazı gelirse benim tura gelirse onun dik gelirse tercihi kıza birakirim

0|0
    1|0
  • hoşlanma seviyesine bağlı

0|0
    0|0
  • arkadaşımız mutlu oluyosa biz mutsuz olmayı tercih ederiz.

0|0
    1|0
  • uğraşmazdım

0|0
    1|0
  • sevmem böyle şeyleri hoş degil düşüncesi bile rahatsız edici

0|0
    1|0
  • kapan alır

0|0
    1|0
  • çok fena döverim.

0|0
    1|0
  • eğer sevdiğim bir yakın arkadaşım ise ve kızla henüz bişey başlamamış ise,arkadaşım gelip ilk bana söylediğinde şu kızdan hoşlandım dediğinde ondan sonrasını içimde yaşarım.belli etmem söylemem de.zaten arkadaşım olacak kişi de bana karşı böyle davranır.ama denk gelecek bir durum değil.zaten bir arkadaş grubunda bir kızdan beğenildiği konusu açılmışsa o dakkadan sonra yengemizdir :D

0|0
    1|0
    • aynen bende yaşamıştım bu durumu :S arkadaşının o kızı mutlu edemediğini görmek ve hiçbir şey yapamamak ... öyle bir koyuyor ki adama :(

• aman öyle deme.belli bir çağı,gelişimi geçememiş olanlar damlar hemen senin niyetini bilmeden.arkadaşının sevgilisine yan gözlemi baktın diye.ben yaşamadım böyle bişey çok şükür,ama aşk acısı olarak anlayabiliyorum.Umarım mutlu olursun sende birileri ile.Doğru olanı yapmışın genede.

• eğer hoşlantıysa sallamam. ama kıza aşık oldysam falan o çocuğu s.ker atardım. açık ve net :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...