Sevgilinizle neden ayrıldınız.. Aşık mıydınız?

en son ayrıldığınız kişiyle neden ayrıldınız...seviyormuydunuz...ne kadar zaman geçdi..unuttunuzmu?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatildim seviyordum 1 yıl geçti unuttum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben hiçbir zaman Ayrılmak istememiştim ama o benden ayrıldı onu o kadar çok seviyordum ki onu için gözümü kırpmadan canımı veriridim aradan 6 ay geçti ve ben onu kiminle olursam oluyum hiçbir zaman unutmayacağım

1|0
    0|0
  • 3 ay önce ayrıldım çok seviyordum bir gün mesaj attı sen ne adi ne pislik bir adammışsın ayrıldık bitti dedi tamam dedim bende daha geçen gün mesaja ttı beni affet dedi tamam dedim bende :D

1|0
    0|0
    • barışmışsınız..iyi olmuş.

• sonra devam etti sana haksızlık ettim o anlık öyle oldu şu anda hayatımda başkası var ama affet sen dedi :D

• ne bilim ben sevemiyorum sadece bağlanıyorum alışıyorum zaman geçtikçe zaten yerine yenisini bulsam eskisini gram aramam çok vurdumduymaz biriyim gerçek aşkı yaşamak isterdim

0|0
    0|0
  • en son halim bir zavallıydı şimdiki bene beni sorar oldum vallah

1|0
    0|0
  • Unutmayıpda napıcaksın...

0|0
    0|0
  • sevgili mi ?

0|0
    0|0
  • sevseydim ayrilmazdim zaten. isinamadim kiza cok kiskancti bende kiskanc insanlara isinamiyorum

0|0
    0|0
  • ALDATILDIM 3.5 SENE OLDU...ONDAN SONRADA KİMSEYE GÜVENMEDİM

0|0
    0|0
  • Saçma sapan bir nedenden dolayı:) Niye diye sorma:)

0|0
    0|0
  • 1 sene geçti çok seviyordum

0|0
    0|0
  • bir gün sürdü ertesi gün kendime yeni bir sevgili yaptım...

0|0
    1|0
  • 2 kız arkadaşım oldu ikisini de sevdim.ikisini de unutmam.çünkü pişman değilim ve yanlış bişey yapmadım.birinin üstünden 6yıl geçti diğerinin ise 1 yıl olacak.okul-iş-güç ayrı şehirler derken,farklı hayaller de eklenince onlar ayrıldılar.

0|0
    0|0
  • Seviyordum evet, bazı şeyler için acele etmek istedi ve ayrıldı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Büyük bir sevgi beslemiyordum ama hoşlantı vardı. Aslında ben atmıştım ilk adımı, o zamanlar da pek tanımıyorduk birbirimizi. Eh tabi ben açıldıktan sonra net bir cevap vermedi ama birkaç gün sonra çıkma teklifi etti. İyi biriydi, ahlaklıydı. Bir süre birbirimizi tanıma amaçlı çıktıktan sonra sevgili haline geldiğimizi düşündük. Beni sürekli sevdiğini belirtiyordu ama kıskançtı, en ufak bir şeyde büyük tepkiler gösteriyordu ve ilişkiyi yürütemez hale gelene kadar bu böyle devam etti. Bitirmek istediğimi anladığında ısrarlarına rağmen kararımdan dönmedim ve tartışmalı şekilde ayrıldık. Şu an küs değiliz ve yakın arkadaşız, hatta sevgilisiyle bile iyi geçiniyorum.

0|0
    0|0
  • en son ayrıldıgım kişiyle sevemediğim için ayrıldım cunku o sırada baska birine aşıktım.o cocuktan snra da kimsenin ahını almadım.

aşık oldugum kişi beni aldattı ben de ayrıldım:D 3senede unuttum

1|0
    0|0
  • tabakları düzgün yıkamıyor,buzdolabına dökülen şeylere kayıtsız kalıyor,odada yediği şeylerin tabağını bırakıyor ve ayakkabı konusunda seçici davranmıyordu.ayrıca beyaz bir halıya şarap döktü ona da kayıtsız kaldı.sonra kedi kuşu yemeye yeltendi diye kedinin elinden yaralı kuşu aldı ve kediye saldırmaya kalktı.

0|0
    1|0
  • hangi sevgilim :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...