GS-FB şampiyonlar ligi finali ne zaman olur?

çok mu açtum. bizimde hakkımız değil mi arkadaş böyle bir zevki yaşamak elen elen elen hep elen yeter yaa final isitoyrum bennnnn

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Uefa finali düşünülebilir belki farklı kulvarlardan birbirleriyle eşleşmeden finale kadar gelinebilirse ama Şampiyonlar ligini orta sıra bir Avrupa takımı en son 2004 yılında kazanmıştı.Bundan sonrada böyle bir şeyin olması çok zor.Bütçeler ve yapılan transferler çok uç noktalarda...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• belki de rüyanda bile göremeyeceğin bir şey istiyorsun

0|0
    0|0
  • Kıyamam lan :(

0|0
    0|0
  • kafa yormam

0|0
    0|0
  • ne olur ...

0|0
    0|0
  • etti. Genç yaşta ölen futbolcular hakkında ne düşünüyorsunuz? link

qq

0|0
    0|0
  • etti. Genç yaşta ölen futbolcular hakkında ne düşünüyorsunuz? link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• daha önce mancester uniyedla chealse karşılaşmıştı(tarihi hatırlamıyorum) şampiyonlar ligi finalinde kazanansa mancesterr united olmuştu ingilizler o dediğini yaptılar onlar muradına erdi bizim işimz zor oyuncu satın almakla olmaz bu iş altyapımız iyi değil türklerin genlerinde yoktur bu iş deyenler bence haksız almanyada doğan türk futbolcular nuri şahin mesut özül hamit altıntop hepsi real mmadridde oynuyorlar hamit ise oynuyordu almanlar futbolcularımızı ne güzel yetişdirmiş diğilmi niye onlar bu kadar iiy çünkü alman altyapısında yetiştiler türk diğil demek sorun altyapıda imiş dünyanın en iyi kulübünde forma giyiyorlar(bazen 2.kinci) kendi altyapımızdan o kadar iyi futbolcu çıkaramıyoruz almanlar veya diğer avrupa ülkeleri gibi altyapımız olsa dünyanın en iyisi bile oluruz . sorun altyapı

0|0
    0|0
  • 2222 yılının mayıs ayında

0|0
    0|0
  • sabri sarıoğlu vs selçuk şahin.

0|0
    0|0
  • Galatasaray finale çıkarda fenerin ben aykutla Şl liginde başarı yakalayacağını hiç sanmıyorum

0|0
    0|1
  • yok sen onu geç bir kenara da uefa da final hayal et. bir tek türk takımı olsa bile hayal et. 5 sene zaman içinde olabilir.

0|0
    0|0
  • gs den beklıyoruz:)

0|0
    0|0
  • Çok zor

0|0
    0|0
  • Soruya bakar mısın:) Uefa kupası finalide demiyor Şampiyonlar ligi finali diyor bir de:)

Soğuklar bu aralar baya etkisini gösterdi anlaşılan uyurken üstünüz açık kalmasın arkadaşlar:D

0|0
    0|0
  • uefa ya söylediğini fax çektim alay ettiler

0|0
    0|1
  • 2100

0|0
    0|0
  • 200'üncü yıllarında maybe..

0|0
    0|0
  • 2055 :)

0|1
    0|0
  • bütçe meselesi...

0|0
    0|0
  • Kırmızı kay yagınca..

0|0
    0|0
  • imkansız gibi birşey

0|0
    0|0
  • Bu imkansıza yakın.

0|0
    0|0
  • GS den olabiilr de final oynama fenerden zor be :)

0|0
    0|1
  • Araplar veya Petrol zenginleri bizim takımları alınca ve yabancı sınırlaması kalkınca:)

0|0
    0|1
Yükleniyor...