Prandelli için ne düşünüyorsunuz?

O adamı ilk geldiği günden beri sevememiştim, yediğimiz dörtlerden sonra zaten iyice sinir oldum Prandelliye. Siz ne diyorsunuz prandelli için?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bence Prandelli'deki sorun İtalyan usulü bir futbolu benimsemesi ve o anlayışın da GS'ye uymaması. Ama tabii şunu da söylemeliyim ki GS'nin başına Mourinho da gelse bir halt olmaz bu kadroyla bu oyunla

0|0
    0|0
    • Gelen teknik direktörün takımı tanımasıyla da ilgili aslında, yzni prandellinin her maç dört yediği takımla hamzaoğlu neler yaptı değil mi?

• Kesinlikle tek suçlu prandelli değil futbolcuların oynamayıp kendi evinde beş yediklerini biliyorum ama prandelli için de ne bileyim böyle sütten çıkma ak kaşık diyemeyiz

• Prandelli çok iyi bir teknik direktör değil bence de yani Capello İtalyan futbolunda Prandelli'den daha önde birisidir ama Türkiye'ye kimler geldi kimler gitti. Bizim futbolumuzu temsil eden para babaları da dünyaca ünlü isimleri zamanında şutlamış (Zico, Löw, C. A Pereira, Lucescu...)

Erkekler Ne Diyor 7

• kurutuldu herkezz

1|0
    0|0
  • Sanane la prandelliden işin gücün yok mu senin git ananın yanında örgü ör yemek yap ne bileyım kadın ol az

0|0
    1|0
  • O ne l*n lastik markası gibi :D

1|0
    0|0
  • adam 2012de italya milli takımında oynattığı hücum futbolunu neden gs'de oynatamadı anlayabilmiş değilim
    milana gidiyormuş şimdi

0|0
    0|0
    • Ya futbolcularda adama karşı bir antipati vardı ya da adam takımı tanıyamadı zaten

• otorite sıfırdı
      günahı boynuna ama bence istanbulu sevmedi alışamadı o yüzden sözleşmesine de güvenip kendisini kovdurtmaya çalıştı, kol gibi tazminat var nasıl olsa sözleşmenin maddelerinde

• Galatasaraya Türk teknik direktör lazımdı. Prandelli son ve en büyük ispatı oldu bunun bence ve adam takımı benimseyemedi üstteki bir cevapta da söyledi arkadaşım zaten italyan futbolunu Türkiye'de uygulamaya çalıştı ama olmadı

• Suçun hepsi Prandelliye ait değil takım içinde dengleri bozanlar vardı Prandellinin gitmesini istediler gönderdilerde işine gelmedi çünkü

0|0
    0|0
  • Mancini az daha iyi olabilirdi ama ikisi de yaramadı ben para için gelmedim dedi şimdi Fifa'lık

1|0
    0|0
  • Geldiği gibi gitti işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Geldiği gibi gitti... Yabancı değil türk hocaları lazım, Hamza hocanın gelişiyle takımda tekrar dirilme oldu, futbolcuların hepsi istekli oynuyor, moral motivasyon son derece...

1|0
    0|0
  • Oo futbol konusu açılııınn :d Öncelikle burdan Prandelli nin abv versin diyorum :D Hamza Hamzaoğlu geldi takıma can kan oldu hoca gibi hoca :))

1|0
    0|1
  • gittiğine üzüldüm :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...