Siz erkekler nasıl bir kızla ciddi düşünürsünüz?

Yani nasıl bi kızla evliliği düşünürsünüz, huyu suyu, geçmişi siz için önemlimi, işi gücü var mı vs vs.

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• huyu suyu güzel olmasın, çalışmasın, geçmişi kötü olsun diye kimse bi aday aramaz ama birlikte olduğu kişi için bunları görmezlikten gelebilir veya sevdiği uğruna bunları feda edebilir...

elbette bunu her babayiğit yapar mı bilemem...

kişinin geçmiş genelde kişinin aileleri için çok daha problem olabiliyor. yoksa kız erkek ilişkilerinde problem olmaz veya olmamalı...

çalışmak ise kadının kendi kararıdır bana kalsa paraya ihtiyacı bile olmasa çalışmalı. çünkü bu kadını daha da olgunlaştır, kendine olan güveni arttırır...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 1-aile terbıyesı

2-sevgi

3-sadakat

4-saygı

5-zekası

6-bana verdiği değer

7-becerikliliği

8-fiziği güzelliği

9-muhabbeti

10-aile bağları

5|1
    0|0
  • Öncelikle beni tamamlamalı, benim hayatıma girdiği zaman herşeyim olmalı. Gereksiz trip atıp soğutmayacak, gereksiz kıskançlıklar yapmayacak aksine sen benim olucaksın diyebilmeli. Öyle her dakika seni seviyorum demesinede gerek yok, adam gibi söylesin bi kere söylesin. Oturuşuyla kalmasıyla hanım hanım olsun. Aldığı kararlar birbirini tutsun, yani tutarsız olmasın. Kafa dengim olmalı, yeri gelir beraber saçmalarız yeri gelir omzuma yatar ağlar bende ağlarım. O bana bi adım gelsin ben koşa koşa giderim anlayacağın. Geçmişini soruyosan, çok karıştırmam ama önemli tabi. İşi olsada olur olmasada olur, benim evimin kadını olsun yeter.

0|0
    0|0
  • bu düşünce yaşanıldıkça olgunlaşan bi durumdur .. öylee şakkadanak görünce bunla ciddi bunla gecelik bunla eğlencelik durumları yok yani ...

1|0
    0|0
  • Ciddi düşüneceğim kız cddi olmalıdır hanımefendi ve ağır olmalıdır yani.Ve geçmişinde yüz kızartıcı olaylar aşk maceralarıdır felan olmamalı ben geçmişinde bu tip şeyler yaşamış bir kızla rahat edemem kesinlikle.Aşırı derecede çirkin olmadıktan sonra dış güzellik önemli değil para iş durumu ise hiç önemli değil.Ama en azından iki yıllık birşey okumuş olsun bir spesyalitesi bir kültürü olsun.

0|0
    0|0
  • Dinden uzak felsefeye yakın olsun, dürüst, saf, duru, samimi biri olsun, 5 basamaklı sayıları kafadan çarpmasına gerek yok ama birazcık zeki olsun, hamarat birisi olsun, mutfakta becerikli olsun, ailesi iyi olsun ki anasına bak kızını al demişler, gerisi kendiliğinden geliyor zaten. Güzellik anlayışı görecelidir, millet Lima Mima yazmış ama bence çirkin ve itici bir kadın. Göreceli

1|0
    0|0
  • Kısaca söylemek gerekirse: " Evliliğe niyetli olanlar Ciddi olan kızlarla düşünürler..! " ..kih..kih..kih..

1|0
    0|0
  • ciddi düşündüğüm kızları kaybettim dalga gectiğim kızlar peşimde ciddiyeti sevmezsiniz sıkıcı gelir size:)

0|1
    0|0
  • efendı ağır başlı hanım hanımcık motor olmayan kıza elbet

2|0
    0|0
  • Seninle düşünmem mesela:

4|0
    2|1
  • manken gibi olmalı, 4 4 lük güzelliği olmalı, 10 numara yemek yapmalı, beni çok sıkmamalı, meli malı meli malı.

2|0
    2|1
  • eğlenceli olmalı, eğlenerek düşünmek isterim.d

1|0
    0|0
  • Karşılıklı sevgi ve saygı paylaşımında olacağım,aile bütçesini az çok bilen bir kız ile ciddi düşünürüm açıkcası

0|0
    0|0
  • sigortalı bir işi olmalı. evi arabası olmalı bunlar olduktan sonra gidip isteyip evlenirim

1|0
    0|0
  • Akıllı, saygılı olması kafi. Geriye kalan detaylar çok zor değil.

1|0
    0|0
  • İş güç önemli değil de. Geçmişi önemli huyu suyu karakteri falan önemli tabii.

0|0
    0|0
  • mutlaka bi güzelliği olmalı (adriana lima falan istemiom tabi olsa fena olmaz) insan olsun yeter

0|0
    0|0
  • delicesine aşık olduğum kız geleceğimin sultanı olur...

0|0
    0|0
  • İŞİ GÜCÜ PARASI ÖNEMLİ DEĞİL AHLAKI NAMUSU AKLI BİR KARIŞ HAVADA OLMASIN EDEPLİ VB.. ŞEYLER

0|0
    0|0
  • akıllı olsun o kenedeni ciddi düşündürür

0|0
    0|0
  • başımın etini yemesin yeter :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
  • ahlaklı terbiyeli namuslu agırbaşlı hanım hanımcık insanlar her zaman secilir elde tutulur

0|1
    0|0
Yükleniyor...