Durup beklemeli miyim?

merhaba hemen konuya giriyorum

Bir aile dostumuzun oğlu üniversiteden arkadaşını bana göstermişti fotosunu yani benide ona göstermiş çok iyi anlaşırsınız konuşursunuz gibisinden.. ben gerçekten çok beğendim onu..oda aile dostumuza benim hakkımda çok güzel bir kız gerçekten demiş.. o beni eklemişti.. biz onunla sadece bir kere konuştuk hani neler yapıyosun okul vs

bu konuşmamızın üstünden bir hafta geçti ve o bana birdaha yazmadı.. bende ona yazmadım.. bizi tanıştıran arkadaş onun konuşmayı pek sevmediğini yani fazla konuşkan olmadığını söylemişti

bilmiyorum bende ikinciye yazmak istemedim hep onun yazmasını bekledim ama yazmıyor... bir yandan amaan isterse yazsın isterse yazmasın diyorum bir yandada beğendim ya çok o yüzden acaba ben yazsam mı diyorum..

sizce?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• bence yazmalısın ama ona yazarmışçasına değil sanki bir başka arkadaşına yazdığın mesajı ona yanlışlıkla atmışsın gibi

Kadın Aklı Erkek Aklı diye bir film var izledin mi bilmiyorum ama orada ilişkiler konusunda uzman bir adam vardı o da böyle bir şey yaptırmıştı bir kadın ve kadının ilgilendiği adam kadını bir beyzbol maçına davet etmişti

bu arada filmi izlemediysen eğer izle çok güzel

0|0
    0|0
  • oda senin yazmanı bekliyordur nedense bu işler böyle

0|0
    0|0
    • tsk ederim yorumun icin o niye bekliyor yazsa ne olcak sanki:D

• cekingen biri belki de gururlu bir o yazsin bir sen yaz sira sende :)

0|0
    0|0
  • şimdi ilgilenmeyen ne zaman ilgilencek senle .akıllı ol bence .

0|0
    0|0
  • bence bekle .o yazsın sen üstelersen degerin agırlıgın azalır.ama yazmamasınada şaşırdım istiyorsan yazarsın belkide istemedi.

0|0
    0|0
    • bende herzaman en olumsuzunu dusunen biri olarak hemen bu aklima geldi.. yazmak istemedi istemiyor ama ben yazmasini isterdim:/

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaz nolcakki. Hep karşı taraftan beklenmemeli.

0|0
    0|0
  • Bu hepimizin problemi erkekler böyle canım sen yazmadan onlardanda yazmalarını bekleme. Sen yaz kaybeceğin birşey olmaz. Baktın ki tavrını beğenmedin bir daha yazmazsın.

0|0
    0|0
  • O da senden beklemis olabilir cünkü konuskan biri değilmis bence yaz ne olucak ki yazsan.

0|0
    0|0
  • ߀nce ilk adımı atmalasın başka kızlar kapabilir riske girmeye hiç gerek yok :D

0|0
    0|0
    • :D tskler canım guzel yorum olmuss bu:D

Yükleniyor...