Şınav Çekerken Zorlanmak?

arkadaşlar geçen seneden beri kendi halimde evde çalışıyorum 10 kg'şar dambıllarım göğüs yayım felan var barfiks de var ama kapı dayanıksız çıktı bizim onu kullanamıyorum göğüs çalışırken şınav çekmeye pek dikkat etmedim odaklanmadım şınav çekmeye çalışıyorum son 2 haftadır 20'i geçemedim şuana kadar çok sinirimi bozuyo millet tekte 100 200 yapıyo benim kuzenim tekte 70 yapıyo kol gücüyle mi alakalı diye düşünüyorumda kolları benden küçük kuzenimin benim kollar 35 onun 32-33 civarıydı kollarla alakalı olduğunu düşünmüyorum bu şınav sayımı nasıl arttırabilirim?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• zamanla yükselir sayılar vucut ağırlıgını kaldırmak zordur.
    1 gün dinlen bir gün çalış bir süre böyle devam et sayı artmaya baslıyacak sen kuvvetlendikce.
    kilon arttırysa oda seni zorlamaya başlar sayılar geriler ister istemez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kolun genişliğiyle alakali değil kardeşim sonucta kemik kalinligi yag olmasi da kolu genis gosteriyor. kollarinin vucuduna oranla ne kadar güçlü olduğuyla ilgili. Kilonu azaltmak ya da arka kollarini güçlendirmek daha kolay cekmeni sağlayacaktır.

0|0
    0|0
  • Ben 3 günde bir 10 sayı arttırıyordum zamanla vücut alışıyor ben 100 şınav cekebiliyorum adamın canı sıkılıyor çekerken.

0|0
    0|0
  • Sadece kol gücüyle alakalı değil. vücudun ağırsa buda seni zorlar. daha çok çalışman lazım. bence salona yazıl.

0|0
    0|0
    • 1.70 boy 68 kg yum o kadar ağır olduğumu düşünmüyorum kemiklerim bile çıktı zayıflıktan :D

• bende zorlanıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...