Bizi temizlemeye çalışanlardan mutlu musunuz?

''Burda takılmaya gelince ince düşünün siz olsanız temizliğe nereden başlardınız en temiz yerden mi? ''

Bu sözün sahibini söyleyecek değilim.Amacım ifşa değil vehamete dikkat çekmek.

Hayatımızı kendi tercihlerimizle yaşayan ve insanların hayatlarına burunlarını sokmayan BİZLER kirlenmişiz sanırım.Temizlemek için bir imha timi yola çıkmış.Adminler buraya çok dikkat sitenize gelmiş bu kısım: Burası ''En Kirli''yermiş.Temizlemeye buradan başlanması gerekiyormuş.

Arkadaşlar tebrik ediyorum hepimizi.Siteyi,biz üyeleri,internet denetleme kurulunu,yasama-yargı-yürütme kollarını,orduyu,imamı,tiyatrocuyu,polisi,itfaiyeciyi tebrik ediyorum.Neden mi?

Bakınız kirlenmişiz.Temizlenecekmişiz.Allah razı olsun temizleyin lütfen beni.Bu cümlenin daha azından yola çıkarak yüksek rütbeli insanlar darbeci diye hapislerde çürütüldü.Ama işin içine din girince ''alenen'' rejim düşmanlığı yasal sayıldığı için en küçük karar organından en üst yönetime kadar insan haklarının geldiği hal için teşekkür ediyorum.

Bu sorumda hiçbir şahsın haklarına direkt veya dolaylı bir müdahele yoktur.Özellikle balona benzeyen sarı ve kırmızı (diğer renkleri henüz görmedim) rozetler taşıyan görevlilere sesleniyorum.Lütfen gelip bu soruyu yorumlayın.Söyleseydin silerdik demeyim ama vicdanen yorumlayın.

Güncellemeler:
Güncel
Daha güncel
Son güncelleme ve halen 1 cevap var.Şaşırmadım.

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Hımm. Kirlenmişiz ve acilen temizlenmeye ihtiyacımz var öylemi? Peki. Bu temizlik kararını alan arkadaş kendisi de burada değilmi? Herkesin özgür iradesi varken, kimsenin kimseyi zorla tutmadığı bir yerde bu arkadaşımız silah zoruylamı tutulmuş veya bu kirlenmişliğin içerisin de olmak istemezken, neden burada olma gereği duymuş ki meraklara şayan. Kirlenmek yada kirletmek, insanların soruları yanıtlaması, bazen kafa dağıtması, bazansa birilerine moral verip yardımcı olmasıysa eğer, evet ben kirliliğin başındayım. Dini birçok gereksiz şeye alet edip, tellalık yapmak yerine önce kirlenen zihinlerini temizlemeli bu arkadalar. Kirlenmişlik olgusu bukadar basit değildir. Temiz toplum yaratacaksak öncelikle kendi kirlenmiş beynimizi temizlemekle başlayalım. Bizim gibi düşünmeyen herkesi soyutlamak yerine ortak nokta bulalım.

0|1
    0|0
    • Tahminimce bulunma nedenleri süper kahramanlık kaynaklı.Temizlemeye geldik yıldırıp kaçırtıyoruz temizliyoruz diyorlar.Genelde ilgili kesime dikkat edersek yoğun bir bayan güruhunun desteğiyle yükseldiklerini görebiliriz.Zaten en çok küfürü kadınlar kullanıyor burada.Hemcinslerine tesetturde olmadıkları ıcın tecavüz edilmesini destekleyen en az 10 tane üye gördüm.Kısacası kadınlar temizlik istiyor ve başlarına da imhacı erkekleri alıp başlamışlar sanırım

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevdiğiniz içecek hangisi yazın 50 tane yanıt alırsınız emin olun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...