Squat yapmak istiyorum aranızda yapan var mı? Nasıl yapmalıyım?

Squat yapmak istiyorum aranızda yapan var mı? Nasıl yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim..

Güncellemeler:
Squat yapmak istiyorum aranızda yapan var mı? Nasıl yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim..

0|1
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• tabi yardımcı olalım muhtemelen şeklini biliyorsundur kollarının dengesi için eline 0.5 lik dolu su şişesi alabilirsin önemli olan set halinde yapman mesela 3 set ve her setten 20 tekrar yapabilirsin kalkarken nefes vermen çok önemli bence 4 set yap ve 20 tekrar yap

0|0
    0|0
    • Belli bir süreden sonra arttırıyım mı? Yoksa devamlı 4 set,20 tekrar mı?

• dambıl yok ya o zaman şişeyi kullanıyım ben tesekkür ettim tavsiyen içinn.

• şişe var :) rica ederim kolay gelsin azimli ol üşenip bırakma sonuç güzel oluyor

Erkekler Ne Diyor 6

• belın düz bir şekilde popo yere paralel dizlerden comelip kalkarak yapabılırsım ama tavsiyem önce ellerınde agırlık olmadan 10+2 yanı 20tane ile başla ve sonra 40 oldugunda elıne 2 ya da 3 kg agırlıklarla baslayarak artttırabılırısın

0|0
    0|0
    • Günde 20 az değil mi?

• rıca ederım baska sorularınıda beklerız

• merak ettiğim bişey olursa sorarım sağol

• Squat da yeni moda sanirim :-)

0|0
    0|0
  • video lardan bakcaksın
    bak şimdi sana linki verim ögren :D
    https://www.youtube.com/watch?v=mGvzVjuY8SY

0|0
    0|0
  • Totoyu büyütecen ?

0|0
    0|0
  • Youtube'dan bakabilirsin :) kolay gelsin

0|0
    0|0
  • fazla yapmanı önermem herşey ayarında ben kendim adıma konuşuyum götü büyük olan kızları sevmem bide gösterenlerden nefret ederim kendi adıma ^^

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
    • aaa güzelmiş :) teşekkür ettim :D

• yoıtubeda videolar var tek tek anlatılıyor. Daha rahat anlatsın. Setler ve nasıl yapılacağını anlatıyor

0|0
    0|0
  • İnternetten boyuna kilona göre hesapla programı veriyor zaten. Bana ilk gün 50 yap diğer günler 5 - 5 arttır dediler sanada derler sakın inanma dediklerini yaptım 1 hafta bacağımın ağrısından duramadım. İnternette bünyene göre veriyor

0|0
    0|0
  • Yapıyorum. Youtubetan bakabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Bende basladim 3 gundur yapiyorum
    Kasiklarim bacaklarimin ustunde duramiyorum
    İsinmak gerek yapmadan once

0|0
    0|0
  • Dikkatli yap ters etki yaratmasın ama kısa süreli yapsan bile etkisi hemen belli ediyor ben çok memnun kaldım

0|0
    0|0
  • Youtube'da falan video var, oradan bakabilirsin ^^

0|0
    0|0
  • Youtube dan videolarını izleyebilirsin ama ilk haftalar çok ağrıyo bacaklar

0|0
    0|0
  • Yapmaya clistim bacaklarim kirildi agridan biraktim

0|0
    0|0
Yükleniyor...