Başkasını sevdiğinizi, nişan attığınızı biliyor. Siz olsanız nasıl davranırsınız?

Merhaba arakadaşlar sizin fikirlerinize muhtacım. Sizi birisi seviyor ama siz onu sevmiyorsunuz günün 24 saati aşk acısı çekiyor sizinle binlerce hayaller kuruyor ve olacağına inanıyor sevmediğimi biliyor kendi iç dünyasında sizinle yaşıyor sevgisi çok abartılı. Sevenim çok olsada bu kişiye baştan şans vermek istemiş olsamda bu kişinin sevgisi artık dehşet şekilde olduğunu biliyorsunuz ve geri adım attınız çünkü siz onu abartılı sevmiyorsunuz. Birgün anlayıp yakamdan düşermi? Sevgili değiliz ve afralar tafralar yapıyor sahiplenmeye çalışıyor ben onun aslında hiçbirşeyi değilim. Siz olsanız nasıl davranırsınız? ( başkasını sevdiğinizi , nişan attığınızı biliyor )

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• böyle durumlarda ağır konuşmaktan başka çare yok, başkasıyla görün dicem ama takıntılı adamın ne yapıcağı belli olmaz, gereksiz kavga olabilir

ağır konuşmak işi kökten bitirir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• seni gerçekten seviyorsa nişan atman onun için önemli değil,hatta evlenip ayrılsanda önemsemez,bence o çocuğa şans vermeye bak çünkü sana aşık,emin ol seni onun kadar seven birini bulamayabilirsin

0|1
    0|0
  • Seni gerçekten seven birisiyle mutlu olursun ancak, çünkü o hayatı sana göre yaşar, senin sevdiğin seni çok mutlu edemez çünkü sen hayatı onun istediklerine göre yaşarsın

0|0
    0|0
    • hiç bişey hissetmiyormusun yani düzgün yakışıklı sayılabilecek bir çocuk değilmi

• seni sevimiyorum deyip geç uzatmasın söyle ona takıntıdır onun ki aşk değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle durumlarda çocuğun sana ulaştığı şeyleri kesmen lazım mesela numaranı biliyosa telefonundan engelle facede ekliyse silip engelli yani sana ulaşabildiği şeyleri kes at ulaşamasın sana bu durumlarda hatayı hep kızlarda bulurum tamam çocuk çok seviyoda kurduğu hayalleri anlatmasına müsade ediyosun dimi oda kendince umutlanıyo işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...