Kızın erkeğe arkadaşlık teklif etmesi hakkında erkek ne düşünüyor?

Sizce bir kızın erkeğe arkadaslık teklif etmesi hakkında erkek ne düşünüyor? Yani aslında normal bişey ama bence her zamn bir erkeğin kıza teklif etmesi güzel diye düşünüyorum..Yoksa bir erkek bunu kızın kendisine duydugu özgüven olarak algılayıp dahmı hoş buluyor..Yorumlarınızı bekliyoruz :)

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle bi durum var. Eğer kız , erkeğe teklif ederse, Erkek kendi bile farkında olmadan, kendini beğenme moduna geçebilir. Kendi teklif etmiş olsaydı, kızı elinde tutmak için çabalar ama, kız teklif ederse, kızı kaybetme korkusu büyük oranda düşer. Bnm düşüncem bu.

Tavsiyem, erkeği size teklif ettirmeye yöneltmeniz. Zaten bayanların da en iyi olduğu şeylerden biridir bu. Erkekleri baştan çıkarmak . (:

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• erkek açılabilecek potansiyelde değilse bence olabilir.. toplum olarak etiğe ters.. bana gelince hoşlanırsan teklifi kabul ederim. ama her zaman erkeğin aklında şu soru olur aceba yarın birgün benimle yetinmeyip (gerçi habersiz alıp başını da gidenler var buna da çok kızıyorum)bir başkasına teklif eder mi? izafiyet gibi göreceli bir kavram.

0|0
    0|0
  • dediğin gibi, bir kızın teklifi bana daha hoş gelir.. ;) bunu bekliyorum ama bu yüzden olsa hala, hala bir sapım.. :P

0|0
    0|0
    • Bence kızlar snden bekliyor teklifi sen bekliyeceğine bence harakete gec :)

• ya buda var da, diğeri daha etkileyici geliyor bana.. daha yüceymiş gibi.. bilemiyorum..

• Çok beklersin o zamn bir zor cünkü kızın teklif etmesi.

• ... Dişçim bayan,yat diyor yatıyorum. Yanlış algılamıyorum !

1|0
    1|1
    • Yanlış almasaydınız suan bu soruya cevap verme tenezülünde bulunmazdınız...

• Ben sizi çok iyi anlıyorum.Bende size diyorumki yazdgınız şey sorumla alakasız..Neyse tamam.

• yani diyorki olabilir

• asla rahatsızlık yaratmadığı gibi ,şansını çoğaltır,teklifin sadece erkekten gelme modeli biteli yıllar var,ama ancak akıllı kadın erkeğe öyle pas atarki erkek daha önce hareket eder,bazende erkek uyanmaz olaya bir türlü o zaman harekete geç işi bitir kızım ne var bunda medeni dünyada çekinme yok .

0|0
    0|0
  • bana teklif eden olmuştu, sırf cesareti için kabul ettim

ama güzel kızlar teklif etmez diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • ha ben etmek isyorum çirkin mi oldum yani :) :P

• güzel kız böyle bir ihtiyaç içinde olmaz, ayrıca belli etse yeter erkek için

• bilmiyorum ben farklı şeyler yapmayı severim..hem toplumun ürettiği bir şeydir teklifin erkekten gelmesi..

çok çok güzelim diyemem istediğime de ettiririm ama dedim ya farklılık olsun die..

• erkeğe bağlı hoşlanılmak tabi güzel bişey he gidip bi srseri tipli birine teklif ederseniz kılar hakkınızda pek iyi düşünmez orası kesin :) ama teklif etmek yerine bakmak daha iyi yöntemdir

0|0
    0|0
  • kızların teklif etmesi çok az olan bir hadise oldugundan daha samimi buluyorum.

0|0
    0|0
  • etmeliler bence kasılmaya gerek yok teklif edilebilecek adama ettiğin sğrece de sorun olmaz değer açısından

0|0
    0|0
  • Bir kız bir erkeğe teklif ediyorsa o kız tüü k.ka gibi boş bir algılama olabilir mi ya:) bu yüzden kızlar hep reddeden erkeklerde reddedilen olmuştur... bu düzeni değiştirmek gerekiyor

0|0
    0|0
  • kızlarda teklif edebilir, gayet doğal ama her kız yapamaz cesaret gerektirir.

teklif edende herzaman bir miktar değer kaybı olur yani bu gayet doğal.

0|0
    0|0
  • kesinlikle olmamalı kız degerini düşürmemeli

0|0
    0|1
  • kız erkeğe çıkma teklif ederse gözümde +1

0|0
    0|0
  • Benim isterim gelsin soylesin cesur kizlar daha cok hosuma gider hep erkek soyleyecek degil ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kız ancak herşey olgunlaışınca soylerse ıyı olur..

hanı erkek çekıngendır falan..

Sebep turk ınsanın deger yargıları... Maaleseff

1|0
    0|0
  • nasıl bir durumda olduğuna da bağlı sanırım hiç sohbetinin olmadığı birine olacak olursa biraz dalga geçiyor havası verilmiş olur

0|0
    0|0
  • aslında bu erkeklerin hoşuna gidebilirde gitmeyebilirde bence erkeğin adım atması daha güzel.

0|0
    0|0
  • Ben teklif ederim ne anlarsa anlasın..

0|1
    1|0
    • O zamn sen mantığınla deyil duygularınla haraket ediyorsun :)

• Arkadaşim etmişti 3 sonra evine çağirdi

• Hımm bakış açılarımız farklı öyleyse..

Ben bunun nedenleri anlatmaya kalksam zaman alır en iyisi böyle kalsın..Herkes kendi düşünceleri ile mutlu. :)

Yalnız şunu diyeyim koyun gibi seçilmek hiç hoş değil ve bir cinsiyet farkından dolayı bunun olması daha da çirkin..

• ıyı düşünmüyorum iyi düşünmezler asla :)

0|0
    0|0
  • ben bunu yapmıştım yani daha doğrusu ciddi bi şey değildi. birbirimizi seviyoduk ama çıkmamak için nedense bir sürü bahanemiz vardı. bende kulağına fısıldamıştım. çok şaşırmıştı. tabi sonra o teklif ettti yinede. ama hani ciddi bi anlamda yapabilceğimi düşünmüyorum. bence bu kadarı biz kızlara değil de erkeklere daha çok yakışıyo. sanrım ben bir az devletçiyim her şeyi onlardan bekliyorum .d.d

0|1
    0|0
Yükleniyor...