Sizlede dalga geçen öküzler oluyor mu?

kısa saçlı kızlara sormak istiyorum.Kısa saç ne kadar size yakışsada,erkekler sizle asker arkadaşım vs diye dalga geçiyorlar mı?

benimle geçiyorlar bazı kişiler.Öküzler işte.Yakıştığını düşünüyorum ve yakıştığınıda söylüyor çoğunluk ama bu öküzlerden nefret ediyorum ya,gıcık oluyorum.Hahaha çok mu komik birşey yani bir bayanın saçının kısa olması.Jean seberg'lede dalga geçerler miydi acaba?Uzatmıycam saçımı oh olsun.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• yooo ben çok seviyorum kısa saçlı hatunları

Örnek ... link

bence çok yakışmış.

0|0
    0|0
    • evet yakışmış jean seberg in saçı kısalığında benim saçım ama.baya kısa yani

• işte bununla dalga geçiyor öküzler.kızlar hep uzun saçlı olur ya..

• yok ama sevgilim olsa saçlarını kestirmesini isterdim ...

Erkekler Ne Diyor 6

• istersen herkes alay geçsin ısterse kımse sevmesın kısa saçı ıster herkes hakkında konuşsun sen seviyormusun kısa saçı bıttı kım ne derse desın kafaya takma eger sen sana laf atıldıgı zaman karşındaki insana sende laf atarsan bu olay buyur büyür sırf senı kızdırmak ıcın yok onlar senınle alay ettıklerı zaman sende evet askerlık arkadasım sinirlenmessen takmassan evet valla desen mütevazi olursun o konu bıdaha acılmaz kımse senınle bıdaha alay etmez

0|0
    0|0
  • o laf atanlarda senden hoşlanıyorlardır.gizli yazmışsın ama 18-24 arası bir yaşta olduğuna göre senin yaşındaki erkekler bu yöntemleride kullanırlar bazen.laf atayım cevap versin sonra ben ona cevap vereyim aramızda büyük bir aşk doğsun mantığı gibi :D

0|0
    0|0
    • benim saçım baya kısa ama.insan hoşlandığı kişiye ''delüğanlı,asker arkadaşım vs.'' diye laf atar mı?

• kişiliği oturmuş belli bir yaşa gelmiş adam bir kıza hiçbirşekilde laf atmaz ama senin yaşındakilerde bunlar olabiliyor ve bu laf atanların büyük ihtimalle seninle muhabbetleri yok.onun için bu yöntemlerle tanışmaya çalışıyorlardır herşeyi kötüye yorma bence ve sinirlenme ;)

• evet yok,onun için atıyorlar zaten.aman neyse

• Takma kafana öyle kazmaları...

1|0
    0|0
  • Kısa saç kadar beğendiğim başka birşey yok :) uzatma aynen devam.. hatta inadına dahada kısa kestir... (Y)

0|0
    0|0
    • zaten baya kısa:) yani erkek saçı kadar

• ne kadar kısaysa o kadar çekici geliyo bana :) şahsen çok beğeniyorum

• bayanlara meç çok yakışıyor.hele ki hatun kişinin gözleri badem gibi kirpikleri uzunsa vallahi doyum olmaz.brde zayıfsa ve incecik topukluda da yürüyorsa evlere şenlik:)

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: Kız dediğin saçlarını savurmalı

0|0
    0|0
    • ayy,cevaba bak ya,ben ne sordum sormuşum sen ne yazdın

• off hayır.herneyse çok uzadı bu konuşma

• uzasın iyi oluyor.)

Kızlar Ne Diyor 5

• yakıştıktan sonra sorun yok bence uzun saç yakısıyosa uzun kısa yakısıyorsa kısa olur sen kendine yakıstırdıktan sonra sanane milletin yorumundan sanki evleniceksin onlarla senin kendine yakıstırman önemlidir

0|0
    0|0
  • Öyle insanla niye konuşuyorsun ki?

0|0
    0|0
    • konuşmuyorumda,laf atıyorlar işte..

• Tıka kulaklarını sen nasıl istiyorsan öyle yap

• Bende çok beğeniyorum kısa saçı. Her saç sorusunda bunu dile getiriyorum, belki cesaret veren olurda gidip kestiririm diye de yok.

Soruna gelicek olursak, adam akıllı cevap verip otutturursan kimse dalga geçmez.

0|0
    0|0
    • adamakıllı cevap veriyorum zaten,ama öyle kazmalar varki ,yüzsüzler,sanki saçımı çok kısa,erkek gibi kestirdiğimde, göğüslerimi kestirmiş gibi muamele yapıyorlar

• sen takma onları yakışana çok yakışıyo süper cool ;)

1|0
    0|0
  • eğer sana takılıyorlarsa merak etme çok çirkin durmuyordur...

zaten yakışmayan kıza laf yetiştirmeye bile tenezzül etmezler canım :)

a ha bunuda unutma

1|0
    0|0
Yükleniyor...