Bana beni bırakmazsın deme!

Günaydın arkadaşlar bir sorum olucak.Kız arkadaşımla bazen sohbet ettiğimde ve bu sohbet ilişkimizin geleceğine yönelik olduğunda bazen ona ''Aşkım ya geç bunları sen beni bırakmazsın" Gibi ifadeler kullandığım da bana "Bu tarz cümleler kullandığın zaman sana gıcık oluyorum gibi şeyler söyleyip bana trip atıyor,sizce bunun nedeni nedir ve nasıl bir ruh ve duygu durumu içindedir.Siz değerli arkadaşlarımın düşüncelerini bekliyorum..

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• ya kız sana muhtaçmış gibi konuşuyosun.. dünyada tek erkek sen değilsin ve o sana muhtaç değil. seviyor olabilirsin ama sevdiğim bana böyle söylese bende sinir olurum. bulunmaz hint kumaşımısn! aynısını o sana dese ne dersin peki. bir de o yönden düşün.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• benimde öyle bi sorunum vardı evet bırakamazdım, çook seviyordum, ama bu tarz cümleleri sıksık kullanırsan bırakır.. ben seni bırakmam, bırakamam de bak neler değişecek..o da aynısını sana der trip yapmaz..

0|0
    0|0
  • Haklı. Birbirinize tutamayacağınız sözler vermeyin, yapamayacağınız şeyler iddia etmeyin. Kimin kimi bırakacağı belli olmaz...

0|0
    0|0
  • kendini fazla vazgeçilmez sanma yoksa ters çevirebilirim dünyanı o yüzden sinirlerimi bozma haddini bil diyor aslanda :D

0|0
    0|0
  • sorun onda değil sende .) asıl soru ben nasıl bi ruh halindeyim bu neyin kafası yaa diye sormalısın :)))

0|0
    0|0
  • beni bırakmazsın demen egosal birşey ondan sinir olıyor bence haklı .yani sen demek istiyorsun benden vezçemezsin sen beni bırakmazsın bensiz hiçbirşeysin bence çok saçma ayrıca herkes herkesi bırakır ben bile canımdan çok sevdiğim insanı bırakmışken başkası hayli hayli bırakır bence .

0|0
    0|0
  • Daha önce ayrıldınız mı ?

0|0
    0|0
  • fazla özgvnli oldgnu dsnyo olablr

0|0
    0|0
    • Öyle olduğumu biliyor zaten,bu kızlarda nasıl bir duygu yaratabilirki? Ne güzel işte kendine güvenen bir erkek arkadaşı var.

• cok güvenmesn ben ona zıt olurdm yani bırakırım tabi kimse vazgclmez dgl derdm.

• sen çantada kekliksin desen ya..kız daha iyi idrak eder.

0|0
    0|0
  • ben çantada keklik miyim , demek istiyor

0|0
    0|0
  • Söyleme sinirlenmesin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kız arkadaşın tamamen haklı.Bu ayrılık sebebi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...