Türk kadının aydan neden geri döndüğünü biliyor muydunuz?

1969 yılında Neil Armstrongdan önce bir türk kadınının aya gönderildiğini ama ilk adımı aydan beklediği için yürümeden döndüğünü biliyor muydunuz ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• evet.. kibir bizimkilerde fazlasıyla var... neden var anlamıyorum.. ruslar gibi olsalar neyse..

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaşlar ilk adımı kadınlar atmadığı için kibirli olduklarını düşünüyorsunuz. Peki ilk adımı atan bayan için ne düşünüyorsunuz? Kaşar, yollu, zaten hazır, iyi aile kızı degil vs vs vs. Lütfen biraz tutarlı olun. Türk kızları adım atmıyor, atamıyorsa sizin tepkilerinizdendir. Düşünce şeklinizdendir. Karar verin artık Türk kızları ne yapsın.

3|0
    0|1
    • ++ işte bu.

• Deneseydiniz. Kültür şoku yaşatabileceğiniz birimiyim önce ona karar vermek gerekir. Neyse gereksiz bir konu gereksizce uzuyor. Kapatalım.

• diyorum ki ben zaten ilk adımın kadın ya da erkekden geldiğine önem vermiyorum ilk gece yattığım bi kadınla hayatımı da birleştirebilirim yani evlenebilirim de bunlar benim için bir anlam ifade etmiyo ama toplumun geneline vurursak sen de haklısın . peşinhükümlü olmayalım olanları uyaralım :)

• Türk erkeğine uzayda kız var demişler uzay gemisi icat etmişler.

Türk kızınına uzayda erkek var seviyorsa gelir demişler..

2|0
    0|1
  • aya çıktığını bilmiyrdum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunu ilk defa senden duyuyorum ve sorunun amacını anlayamadım, soru içerisinde sanki küçümseme seziyorum...

1|1
    0|3
  • Eleştiriyi kest . :)

1|1
    0|0
Yükleniyor...