Sürekli affedilirseniz hatanızı anlar mısınız?

Bu sorum erkeklere. Siz sürekli hata yapıyorsunuz kız da sizi sürekli affediyor. Bu böyle birikiyor. Ama bi gün öyle bişey yapıyosunuz ki kız sizi terk ediyor. Siz pişman oluyosunuz tabi ama artık çok geç. Aradan aylar geçtikten sonra kız sizi yine affederse, aynı hataları tekrar yapar mısınız yoksa bu sefer cidden akıllanır mısınız. Yani kısacası affetmeli miyim affetmemeli miyim... :)

0|0
1112

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır; affettiğin zaman ceza verilmediğinde kişi o davranışları tekrarlar onun kötü bişy olduğunu "yüz bulur" düşünmez aksine cezalandırılmalıdır ki yanlışını anlasın ..

Senin soruna gelince cevabım : AFFETME çünkü hep böyle devm edicek değişmiicek ..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence o hata yapan kişiyi hemen affetme, hemen affedersen çocuğa teşvik yaparsın aa bak hata yaptım hemen affediyo falan der. Hata yaptığında onu bezdir, elini ayağını çek,soğuk davran yalvarması önemli değil önemli olan akıllanması. Bunlar anca böyle şeyden anlıyolar emin ol..

0|0
    0|0
  • bulmuşum öyle kerizi niye hatamı anliyim ki..madem her yapmama affediyor bende bi daha yaparım.

0|0
    0|0
  • katranı kaynaktan olmaz ŞEKER

cinsini si... cinsine çeker...!

yıllar geçse de değişmez :))))

0|0
    0|0
  • Aynı konuda belki daha dikkatli olabilirim ancak bir kere affedilmenin vermiş olduğu güvenle farklı hatalara düşebilirim çünkü bir şekilde kendimi affettiririm düşüncesi ile hareket etmişimdir. Bundan dolayı affedilecek şey önemlidir, eğer bu affetme ayrıldıktan sonra olursa o iş tamamen bambaşka boyutlara gider ve o ilişkiden kesinlikle bir fayda olmaz

0|0
    0|0
  • bir insanı sürekli affedersen hatanın kendinde olmadığını ve seninde bir keriz olduğunu sanar

0|0
    0|0
  • 1 kere affedilmem kafii .. hemen insafa gelirim :P

0|0
    0|0
  • sureklı affetmek acizliktir ve menfaat bu saatten sonra başlar.

0|0
    0|0
  • Kimse anlamaz.

0|1
    0|0
  • Akıllanırız yani affet seviyorsan

0|0
    0|0
  • eger sende seviyorsan affet bir şans daha ver

0|0
    0|0
  • hata sen de ki o yanlış yaptıgında affediyorsun..hata onda ki senin gibi birini bulmuş ama yanlış yapmaya devam etmiş..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• hatalarını affetmeye devam ettiğin sürece o da hata yapmaya devam edecektir nasılsa affedecek diye.bu yüzden bir hata yaptığında eğer gerçekten önemli bir şeyse tavrını koymalısın.bu yüzden birisini sürekli affetmek onu hatalara daha çok teşvik eder.affetmemelisin bırak bu da ona ders olsun.

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim her seferinde ne yaparsam yapiym affediyordu bi türlü akıllanmadım. zor arkadas zor illa keybedince akıl basına geliyor insanın ama en son ilk defa 5 ay boyunca affetmemişti bırakmıstım artık 5 ay sonra yine kendi dönmüştü ben değişmiştim biraz ama yinede yürümüyor zamanla yine aynı oldum. şu an yine pişmanım.

0|0
    0|0
  • Erkek ya da kadın cinsiyet fark etmeksizin sürekli affedilen, hataları karşılıksız olan insan hata yapmaya devam eder.

0|0
    0|0
  • İyide sen saf mısın neden habire affediyorsun ki ? Hani çok geçti .Eğer tekrar effedersen sonuç hiç değişmeyecek sürekli tekerrür edecek ...

0|0
    0|0
  • Sorun erkeklere amma Cvplamadan duramicam :D aslında biraz affetmiyormuş rolünü oyna ve sonra baktın ki pes ediyor o zamn anla ki bu gerçekten pişman olmamış Sadece bi anlık pişmanlık yaşıyor ama pes etmiyor affettirmek için çok uğraşıyorsa Tamam işte o zamn affet fakat zamn sonra affetmelsin kii o zamn içerisinde sensiz kaldığında değerini daha iyi anlamalı ve ayn ı hatayı yapmaya cesaret alamamalı ..

0|0
    0|0
  • Affetme ve hayatına bak

0|0
    0|0
  • sürekli affedersen laçkalaşır naslsa affediyor bensiz olamıyor der kafaya takmaz

0|0
    0|0
  • anlıyo hepsi hatasını da işine gelmiyo nede olsa affeder diyolar...

0|1
    0|0
  • ben olsam taviz vermem yani affetmem.

0|0
    0|0
  • beni sürekli affedenin hayatını zehir zindan ederim.

0|0
    0|1
  • keneden söylemişsn bi kere sn afftdkçe o dahada büyük hatalar yapıyor bana kalırsa asla afftme 1 kre yapan devamını getiriyor eski sevgilimden biliyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...