Sevgilimin bu davranışının nedeni ne olabilir?

sevgilimin herşeyini biliyorum ona güveniyorumda face book şifresini de biliyorum dün saat tam 1 de yattı sabah erken kalkmştı neyse bende facesine girdm su an ve 2 ye 10 kada yaklaşık bir arkadaşı arkadaşlık istegini kabul etmiş ve o bildirime bakılmış yani o saatte uyanıkmş uyumadıö anladıgını bazende böyle olurdu buna benzer.. arkadaşlar neden böyle içim içimi yiyor ona sordumda birşey demezdi uyudm derdi ben biraz kızgınlıkla srardm kavga cıkartı yani ben zaten şifresini blyrm fark etmemem imkansız ama nedeni merak ediyorum erkekler sizce neden uyuyyom deyip de ?

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Bazen sırf minik olaylarla özgürlük ister insan. Nefes almak ister bunun için de en uygun saatler herkesin herkesi rahat bıraktığı gece saatleridir. Ne sevgilş, ne eş, ne aile, ne arkadaş hiç kimseyle değil kendisiyle baş başa olmak, kendisini dinlemek, kendisiyle zaman geçirmek ister. Bu diğer insanlar tarafından genelde anlaşılmadığı için de yalan söylenebilir.

2- Aldatıyordur

3- Uykusu kaçmıştır bir su veya sigara içmek için oturmuştur o anda da bilgisayarı açmıştır.

4- Bilmediğin gizli bir kimliğe sahiptir.. :)

5- Şizofrendir fight clubdaki gibi bir hayatı vardır..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• zamanı gelınce sende yapacaksın garıpseme. bazen uyuyorum der ama baska seylerle ugrasır. senı sevıyor dıye her anını senınle gecırmek zorunda degıl bundan kotu anlam cıkarma benı artık onmesemıyor deme zaman gecırmek ıstemıyor deme. bazen sensızde bırseyler yapmak ıster ama bunu sana soyleyemez o kadar.

1|0
    0|0
  • bunun kesin bi cevabı olmamakla birlikte seni aldatıyoda olabilir...mantklı bi açıklamasıda olabilir..bunu ondan iyi kimse bilemez.

0|0
    0|0
  • erkek olarak genel yapımız böyle ne kadar itiraf etmek istemesekte hayatımızdakiler dışında kendimize ait bir ayrı yaşantımız var az yada çok ana mutlaka var malesef kafana taktığına değmez

0|0
    0|0
  • bir adam bu kadar da kontrol edilmez ki gecenin ikisinde kalkmış ta adamı biraz rahat bırak

1|0
    0|0
  • Biraz rahat bırak onu her insanın sırları olur kimse bilmez fazla derinleri kurcalama.Oluruna bırak bazı şeyleri.

0|0
    0|0
  • Melek23 bacı: link

1|0
    0|0
  • Onu geç sen ne diye çocuğun sıçtığı bokun bile içini kontrol edecek kadar girmişsin içine..Hayvan mı o biraz da kendi özeli olsun ya...ala..ala..

0|0
    0|0
  • ya bunlar cok kücük seyler bu kadar sıkmaya ne gerek var vermıs ıste sıfresını cok sacma boyle konular cocukmusunuz anlamıyorum ınsanları kusura bakma mantıksız düşünceler bunlar

0|0
    0|0
  • su facebook ve msn olayı resmen ilişki katilleri yapmayın arkadaşlar böyle seyler. kaç arkadasım gereksiz kıskançlıklar yuzunden sevimli ilişkilerini bitirdiler...

0|0
    0|0
  • ya erkekleri böyle kumpas gibi sıkmayın dedektif gibi araştırmayın. ondan sonra da benden bıktı ilgi göstermiyor dersiniz. rahat bırakııın.

0|0
    0|0
  • yakışıklı arkadaşlarının isteğini kbl etmiş derken sevgilin gaymı anlamadımkı yazdığından yaa

1|0
    0|0
    • of ben burda uyuyorum dedigi halde uyumadını anlatmaya çalışıyrm ya

• he sorun yok ozaman boş ver uyumasın yada uyusun sen ona güvenıyosan uyuyorum dediği halde uyanık olmasındakı konuyu problem etmemelisin demekkı oan arkadaşlarıyla sohbet etmek istemiş olamazmı

• Ahh ergenlik ahh.Sen nelere kadirsin?

1|0
    0|0
    • ya bana uyuyorum diyor uymuyor ergenlkle ne alakası var arkadaşım

• bana uyudum diyor yalan söylüyor anladn ?

• Eee yani? Öldün mü yani şimdi sen bunu deyince?

• ya bunun kesin bi cevabı

0|0
    0|0
  • ilgi gosterın ama sıkmayın erkeklerı yahu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bi insanın içinde aldatmak fikri varsa sen onu altın kafese koyup kilitli odayada koysan o gider. sende ağlarsın. en iyisi bırak kendi haline gideceği varsada gitsin. o üzülsün. kızlar bu kadar erkeklere yüz vermeyin yaaa onlar sizi takip etsin kıskansınlar heran elinden kaçabilirsiniz korkusuyla yaşasınlar..sen ona uyuyorum de ama uyuma..

0|0
    0|0
  • Hiç işin yok mu bunları araştırıp aklında tutuyorsun , fizik formüllerini bu kadar akılda tutmazsınız eminim .Bi rahat bırak çocuğu , sıkma , daraltma ...

0|0
    0|0
  • güzelim senden gizli saklı bişey yapacak olsa şifresini niye versin..yani kötü bişey yapmıodur onun için için içini yemesin hem ole bile olsa eninde sonunda ögrenirsin..fazla sık bogaz etmek ii değildir canm. mesela bi kusu avuclarının arasında cok serbest bırakırsan ucar cok sıkarsan ölür onu kaybedersin demi ama onun için herşeyde ölcülü davranmak lazım.. ilk zamanlar bende senin gibi yapmıştım şifreyi aldım teyzesinin kızı bile bi paylaşımı begense buna patlıodum :) sonra anladımki cok sacmaymış..hayırlısı olsun sana mutluluklar.. ;)

0|0
    0|0
  • bir ara uyanmıştır girmiştir sonra tekrar uyuyakalmıştır. bu kadar içine girince ilişkinin şeyi çıkıyor takma kafana derim.

0|0
    0|0
  • Kesin rahat rahat oyun oynamak icin demistir.

0|0
    0|0
  • şu facebooklar yüzünden ilişliler bitiyor bence fazla kafana takma şifresini biliyorsun uykusu kaçmış girmiş ne var bunda?

0|0
    0|0
  • İlişkilerde bukadar detaycı olmak, irdelemek sadece sizi ve karşınızdakini yıpratır. Bana kalırsa bazı şeyleri yok sayın, aksi taktirde kafayı yersiniz. Size önerim şifresini vs her neyi varsa değiştirmesini söyleyin ve bukadar özeline de girmemeye çalışın. Bazen ilişkilerde anlam veremeyeceğiniz şeyler yaşanabiliyor. Nekadar çok detaya sahip olursanız okadar üzülürsünüz.

0|0
    0|0
    • ama bana neden yalan söylüyor resmen konuşmak istemmeiş bu benm canımı o kadar sıktı ki

• Bakın bazen öyle anlar vardır ki insanlar en yakınından bile kaçmak isterler. Kendisine sorun bunu. Ama dediğim gibi o şifreler elnizde olduğu sürece siz hep bunu yaşayacaksınız. Bırakın bilmeniz gerektiği kadarını bilin.

• isteği kabul ettimi yazıyorki. Beki öncede arkadaslık isteği gönderdiği kişiler isteğini yeni kabul etmiştir. tabi egerr o kabul etti yazmıyorsa.

0|0
    0|0
  • belki yatağa yatınca uykusu kaçmıştır bi face e girim demiştir benim de öyle çok oluyodu gece 4de uyanıp face e girdiğim oluyodu ama şimdi kapattım rahatladım neyse abim de nişanlısının tel.ine bakmıyo bazen erkekler yoğun ilgiden bunalıyo serbest bırak zaten şifresini vermişse sana güvenebilirsin ona ?

0|0
    0|0
  • bu kadar kontrolcü olma

olur olmaz sorgulama ihtiyacı hissetme

sevgi-sevgililik olayı karşılıklı güven ve anlayış üzerine kurulu değil midir ki zaten? hem kendi hayatını hem de onun hayatını zorlaştırma

(çok da abartmamak lazım tabi)

0|0
    0|0
  • oha bu kadar sık boğuma getirilmez adam.erkek arkadaşının yerinde olsam şifremi falan vermem sana.benm durumuma bak bide.benim fcamde o engelli.hiç görüşmyüruz faceden.ne yaptığını ne haltlar yediğini bilmiyorum facede.çok mu önemli face yahuuu

0|0
    0|0
  • Kırbacla onu bır daha yapamaz..

0|0
    0|0
  • uykusu kaçmıştır açmıştır bakmıştır bu kadar takip altına alma sıkılır...

0|0
    0|0
  • bende yapıyorum uyuyorum diyip takılıyorum. o kadarına da karışma yani sana ne.

0|0
    0|0
Yükleniyor...