Kız arkadaşımın davranışlarının nedeni bu olabilir mi?

Arkadaşlar özellikle ( kız ) arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim ?

günaydın arkadaşlar : bu aralar kız arkadaşımın adet dönemleri ve dün akşam telefonda garip garip konuşuyordu ,yani bayağı bi salakça konuşuyordu ,kurduğu cümleler hepsi bir birinden bağımsızdı ve anlamsızdı. anlam veremiyordum hareketlerine..inanın bi an ayrılmayı bile düşündüm ..sonra mesaj çekti ..sinirlerim çok bozuk ,saçmalıyorum ,çok yorgunum falan dedi..kızların bu dönemlerde çok hassas olduklarını duydum...nedeni bu mudur yani?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Regli dönemlerinde kadınlar-kızlar sinirli ve çok hassas oluyorlar normal yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• o dönemlerde sakin anlayisli ol yeter hatta rahat birak en iyisi! cünkü A desen bile tahamül edemezler :))

0|0
    0|0
  • bişeyler içmiş olabilir mi:=)normalde o kadar salak saçma hareketler yaptırmaz o dönem sadece biraz gergin olursun o kadar,bence onunla alakası yok

0|0
    0|0
  • tabi ki hassas olurlar. Senin de anlayış göstermen gerekirdi.. Böyle bi durum yüzünden ayrılmak istemen çok çocukça, anlayışlı olman gerekirdi

0|0
    0|0
  • e tabi o bile anlam veremez bazı duygularına

0|0
    0|0
  • çookk doğru insan kendinden beziyor özellikle benim sinirim tavan yapar anlayışlı ol bence.

0|0
    0|0
  • bence o kız eğer saçmalamaya başlamışsaa karşısındakinin dikkatini çekmeye çalışıyordur sana güvenmiyodur he bide o dönemde kızlar sinirli oluyo onunda etkisi vardır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Fazla içmemesini söyle ona.

0|0
    0|0
  • Bunun için ayrılmayı mı düşündün...

Çok kolay değil mi...

Bi git...

0|0
    0|0
Yükleniyor...