Popüler olmak ya da olmamak bütün mesele bu mu?

ya arkadaş tipi benden iyi olmayan sürekli espiri yapıp kendini şaklaban gibi yaparak sınıfı güldüren bi çocuğun nasıl 2ayda sevgili buluyorda ben bulamıyorum anlamıyorum ki.

***ne yapmam lazım söyle güzel bi kızla tanışıp etkilemek için?

ben çok sık espiriyapmam arada bir öyle göze batan bi eksim olduğunuda düsünmüyorum, vücudumla ilgili bi sorunda yok ama, sadece yakın olduğum 3 arkadaşım var onlarla takılıyorum arada bos derslerde-tenefüslerde yada bahçede diger arkadaşlarlada bi muhabbetimi var hani, diğer sınıflardanda eski okuldan arkadasım olanlar var. niye ben sevgili bulamıyorum?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• o bulanlar sadece buluyolar adam akıllı sevip sevilmiyolar bence gerçekten sevmek istiyosan öyle seyler sakın yapma akışına bırak elbet karsına seni hakedecek biri çıkar

1|0
    0|0
    • Nasıl bu kadar eminsın olabiliyorsun o bulanlar hakkında ? :D ilişkiyi ne sanıyorsunuz anlamıyorum. Elbette insan mutlu olacak keyif alacak eğlenecek o kişiyle. Bu gerçekten sevmediklerini mi gösterir. ayrıca soruyu soran vatandaş daha vasat durumda adam sadece görsellikle aşkın mümkün olabileceği sanan biri.düz konuşuyorsun kızım ya

• millet dedigimi nerelere çekmis ya :S neyse açıklama yapmıcam.

• kım neyı nereye cekmiş ki arkdsm

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece biri ile tipi için cikmazsın. Ben hep beni güldüren erkekleri sevmişmdr o kadar tatlı geliyorlar ki..

0|1
    0|0
  • Hocam ne yazık ki var öyle bir durum.

A-sosyalleri çekici bulan hatunlar da var ama, o hatunda da kesin bir problem oluyor.

Kim ne derse desin bir yüzeysellik olacak hep. Bundan dolayı çok sosyal-esprili olmasanda öyleymişsin gibi davranıp, gerçek seni kızın sevgisinden emin olunca ortaya çıkarman yararına olacaktır.

1|0
    0|0
    • olmadıgım biri gibi davranmak bana göre degil.

gerçekten daha sosyal ve komik olmalıyım sanırsam tesekkürler

• tabikideeee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• popülerlik herzman kazandırır mesela ben hiç kaybetmedim bu özelliğim yüzünden :))) ayy çokda mütavaziyimdirrr :)) eehehehe

0|0
    0|0
  • Bütün mesela kendin olabilmektir şu yalan dünyada... İşte bütün mesele bu.

0|0
    0|0
  • özgüven eksikliğin var

0|0
    0|0
  • Gelmişin 27-28 yaşına, populerlik mi diyorsun hala?

0|0
    0|0
    • orda okula gittigimde yazıyor vay arkadas :S millet nekadar ciddye alıyor orda yazanı üye olurken sıktım

• Orta okula mı gidiyorsun ?

Yükleniyor...