Bu olanları yaşasaydınız ne yapardınız? Samimi cevaplar verirseniz sevinirim.

8 aylık bir ilişki yaşadınız..Ve birbrinizi çok sevdiniz ilkleri birlikte yaşadınız Sizi çok mutlu etti ama bi anlık sinirle hep karşınızdakini kırdınız ve bir anlık sinirlede defalarca terk ettiniz ve o size hep sizi sevdiğini ani kararlar vermemenizi söyledi..Siz dinlemeden sinirle bırakıp gittiniz ve 1 gün sonra geri döndünüz oda hep sizi affetti Ve Son olarak bir AYRILık daha yaşadınız Ama bunu sebebi büyüktü artık karşınızdaki eskisi gibi değildi. son zamnlarda çok kazga etmeye başladınız ve zor olsada yine ayrıldınız ve geri döndünüz sizi affetmedi çok ısrarcı oldunuz ama yok dedi başkada bir şey demedi..4 aydır ayrıyız ama tam olarak bağlantımızı 1.buçuk aydır kopardık..1 buçuk aydır hiç konuşmuyoruz. Çnkü o benmle hep arkdaş kalmak istedi ben istemedim, kaldıramıyordum onunla soğuk konuşmayı..1 buçuk ay önce ona bir daha mesaj atmamasını söyledim..daha önce'de söylemiştim ama o yinede atmıştı şimdi atmıyor çok üzülüyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum gururum mesaj atmama engel oluyor.Gerçekten onun gibisini bulamayacağımı düşünüyorm..Siz bu olanları yaşasaydınız ne yapardınız.Samimi olarak cevaplarsanız sevinirim...

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Samimi olmaya çalışırım ancak sende taktir etmelisinki bunca kavganın ve karşılıklı kırıcılığın sebeplerini bilmiyoruz. Oysa ki, durum bunların içeriğine göre değerlendirilmeli...

Kimileri vardır, sinirli bir anda sarf edelimiş bi " Salak " kelimesinden dolayı küsüp gider...ki bu basit ve vasttır,... kimi zamanlar da ucu çok derinlere dokunabilecek ve derin iz bırakacak hakaretten dolayı tartışmalar olur ve çeker gidersin. Bir ilişkide özellikle sonu ciddi bir noktaya giderken ( evliliğe doğru) yaşanan kavga ve tartışmalar her zaman izler bırakır ve gelecekteki süreçte tekrar tekrar gündeme getirilerek huzursuzluğa sebep olur. Ne yapacağın konusu ok basit, düşünmen ve değerlendirmen gereken şu olmalı: " Onu dolaylı kontrol altına alabiliyormuyum, onu adam edebilirmiyim, Biri birimizin aynısımıyız yoksa Tamamlayıcısı mıyız? " gibi soruları yanıtlamalısın. Yaşınız kaç bilemiyorum ancak bir duygusal ilişkide alınma , naz vs.. gibi davranışları bayanlar sergiler, Olgun, karekterli ve sarumluluk sahibi olacak yada olan biriyse ve madem seviyorsun bu işi başarırsın, yok serseri ruhlu, sorumsuz, geleceğe dair hedef- planları olmayan biri ise, sen daha iyisine laiksin. Kendin gibi bilinçli birini mutlaka bulursun. Her işte bir hayır vardır. Her zaman zorlamak olmaz, sonra kendin ettin, kendin buldun olursun ki bu çok acıtır...

1|0
    0|0
    • +1 cok güzel yazmissin

• evet qerçekten öyle Ve ben onunla mutlu olabileceğime inanıyorum ama onun eskisi gibi olacağına bir kainat Getiremiyorum..

Erkekler Ne Diyor 10

• okadar çok af olayları olmuşki karşı tarafda bakmış burda af bol kepçe zaten yap hata gitsin aman canım nekı sonunda af var zaten alışkanlığı yaratmışsınız birbirinize sonrada büyük bır problem yaşadığınızda bunu af çıksada kurtarmayınca sudan çıkmış balığa döndünüz dünyayı gerçeğin acısını taddınız ama görülüyokı karşı taraf bu ayrılıkdan pek rahatsız gibi görünmüyo siz aşkı deyil aşk oyunlarını yaşamışssınız her oyun başladığı gibi bittiğindede game ower olduğunuzdada neden şaşırıyor ve üzülüyosunuzkı nasılkı herşeyın bir ilki varsa sende yarılığın ilkini tadmışssın alış ve hayatına yeni yön çiz derim

0|0
    0|0
    • ama cok seven sevdıgınden nıye vazgecer ıhanet yok ortada ben anlamaıyorum

• affetmek allaha mahsustur o yüzden beni affetmek zorundasın de. eğer beni seviyorsan bana kızgın olsan bile en azından bu ilşkiye olan saygından beni son kez affetmen lazım de. çünkü ben hala sana deli gibi aşığım de ve beklemeye geç bundan sonra yapacak bişey yok...

0|0
    0|0
    • ama daha öncede yaptım bunları.. Sonra kendisi geldi bana barıştık ama çok mesafeli oldu hep soğuk ve ittici oldu umursamaz tavırlar sergiledii..bende onunla bir gelecek düşünyordum ama bana eskisi giibi olmayacağını söyledği için bütün düşüncelerim değişti ve olmayınca olmuyor deyip pes ettim..

• Kalan sevsede gidene gittiği için hep kırgın kalır, bir yerde hep içinde güvensizlik vardır, artık eskisi gibi olamaz, çok sevsede böyle olur genelde, (tabi kendinde hata görmüyorsa)

0|0
    0|0
    • bir şey sormak ıstıyorum sana peki bir kız bir erkegi yıpratmıssa kavga etmekten ama cokta sevmısse bu kızı ama sonucu duzelmıycegını dusundugu ıcın kızdan ayrılan erkek acı çeker mı?

• Kesinlike çeker !

• Sende Çocuğa çok yüklenmişsin biraz uzak durun ve sonra gururunu yenip onu ne kadar özldeğini sevdiğini söyle

0|0
    0|0
  • ben olsaydım o kızla ugrasmazdım cocuk oyunu değildir sevgi 1 kere ayrıldıgın zaman hiçbirsey eskisi gibi olmaz hele hele arkadas hiç kalınmıyor

0|0
    0|0
  • Yaptığın yanlış seni seven adamı defalarca kırıp terk edersen böyle olur k.bakma sana ders olsun hayatta başarılar

0|0
    0|0
    • Evet aslında Byük bir tecrübem var

• keşke oda beni affetsede ayrılığı a sını bile bir daha anmazdım

• Herşeyin hayırlısı kendini fazla üzüp yıpratma

• eee kızım çok uzun süreli ve evlilik olmayan ilişkiler böyle oluyor. zamanla o senin sanıyorsun istediğimi yaparım diyorsun elinde tapusu yok resmi eşin değil gidiyor tabii. yapacak tek şey var sıcağı sıcağına evlenmek demir korken eğilir

0|0
    0|0
  • aşkta gurur yapıyon sen

0|0
    0|0
  • Bu ilişkiye devam etmem.

0|0
    0|0
  • senin gibi biri hayatımda var.kırıcı,sinirli ve düşünmden konuşan.ben ne kadar onun yaptıklarını görmezden gelsem o tam tersi.her seferinde afediyorum ama yoruldum.onu hayatımdan çıakrtmak istiyorum ama bir tek nedenden yapamıyorum.evlyiz ve 2 yaşında kızım var.kızımı kaybetmeyi göze alamıyorum.yoksa 2 dk durmam hayatında.sen anlatınca sevgilininde benim yaşadığım zorlukları yaşadığı geldi.

açıkçası zoruna gitmesin sevgilin buyuk bir stresten kurtulmuştur.ama sen ne yaparsın bilmiyorum.eminim o da ebnim gibi her seferinde aynı şeyler olacak diye korkuyordur.şimdi bir rahatlık yaşıyordur.

sen onu olduğu gibi gormeden anlaıyşı afedeci sakin olmadıkça hayatında hep böle gidip gelen insanlar olacaktır

0|0
    0|0
    • ASlında haklısın diyeceğim, Fakat Anlatıklarıma dayanarak onaylıyorum..Şimdi değiştiğime inanıyorum o yüzden siz ve o onaylamasada ben artık kendime bu konuda güveniyorum..Aslında beni affetmemesi bana çok büyük bir tecrübe verdii..Senin eŞin hala olgunlaşmamış ona iyi bir ders vermelisin ne diyeyim

• aslında bunlar aşılamcak şeyler değil kii insanın vazifeleri bi eşin eşe vazifeleri hatta .s inş her şey yoluna girer

• kesinlikle çok şey değil.bu sadece sevgiline eşine karşı değil toplum içinde insanın birbirini saygılı hoşgörülü olması lazım.kimse mükemmel değil sonuçta.hepimizin hataları mevcut.hayatta yaşanması gereken o kadar güzel şeyler varki.neden hayatı kendimize başkasına zindan ediyoruz anlamak zor.yarın olup olmayacağımız malum neden bu dertler

Kızlar Ne Diyor 11

• İlişkinizi çok yıpratmışsınız. Gelgitler gerçekten yorar. Şuan yapacağınız çok birşey yok bana göre Sanırım kafasında ''nasıl olsa yürümeyecek, aynı şeyleri tekrar tekrar yaşayacağız, ozaman ne gereği var tekrar başlamaya'' tarzı birşey geçiyordur. Kendinizi ve yaptıklarınızı anlatan bir mail yazın ayrıntılarıyla ve gönderin, sonrasında beklemeye geçin. Eğer sizi anlarsa dönücektir yada birsüre daha kendini dinleyip muhasebesini yapıcaktır. Hem kendinizi hem karşınızdakini yormaktan vazgeçin, Zira bu çok yıpratıcı. Düşünüp karar vermesine fırsat tanımalısınız.

0|0
    0|0
  • ınan senınle aramdakı tek fark bız 3 yıllıktı. ama ben gurumu yerlere serdım bıtırme dedım bıtırdı . şu an bugun ayrıldım bende ben cok pısmanım onu kaybettıgıme bıdaha eskısı gıbı olmaz dedı arkadas kalalım dedı kalmadım... eger senı sevdıgını sana donecegını bılıosan yaz bence gururu bırak . ama donmeyecgını dusunuyosan bosver zaten erkekler daha cabuk unutuyolar.

0|0
    0|0
    • biLmiyoRum ya Tuaf bir karamsarlık içindeyim, Pek samimi olamıyorum affediceğine..

• bunu hıssedersin kalbın ne hıssedıyo ne diyecegını dusunuyosun hareketlerın mesajlarından anlarsın kızların kalbıne dogar sence ne hısedıyordur sana ama dogruları sole ıcıne

• kendime bile bir cvbım yok, ASlında var'da buna emin olmadım..Gurur, inanç,kararlılık ve emin düşünceler beni terketti bana hiç bir şekilde his vermedi tek verdiği his ''AFfetmemek ''

• Onun açısından bakıyorum da olaya düşünsene senden hep ayrılan biri ve her seferinde geri dönüyor sen de affediyorsun. Bu kabak tadı verir bir süre sonra sanırım sevgilin de bu durumda. Zaman geçsin biraz..

0|0
    0|0
    • 4 ay yeterli bir zaman değil mi ? Tabi 4 ay içinde son 1 buçuk aydır tamamen bağlantımızı kopradık

• Ya şimdi karşıdaki kişi için 4 ay yeterli mi değil mi bilemeyiz. Belki de vazgecmiştir..

• anladım..Belkide Çabalamaya hiç hacet yok !

• o kadar sey yasamısınız ve her defasında ayrıma olayını sen baslatmısın erkekler neden se son ana kadar sabredıyor ama bıttımıde son damla geldıgındede bırdaha donmuyor donmezde hıc bırsey aynı olmaz kı bunu anlamısın sende unutmaya calıs bence hayatına yenı bır yon ver onu dusunme artık o gıttı bitti.

0|0
    0|0
  • En sağlıklısı hiç atmaman hatalar sende çoğu erkek kaldıramaz bu kadar hatayı iyi iyi dayanmış. Kendimi onun yerine koydumda bende affetmezdim..

0|0
    0|0
  • ne demişler " fazla naz aşık usandırır" birde şunu söylüyüm ama kızmaca yok alışmamış g.t abdest tutmaz, sen barışsan 1 aya kalmaz gene aynı olursun, ve bunu erkek gördüyseki bence görmüş yoluna kırmızı halılarda sersen dönmez canım.

0|0
    0|0
  • Neden insanlar karsılarında ki kendılerıne cok deger verdıgını anladıkların direk bunu suistimal ederek şımarırlar sonrada o deger gidince ah vah aglanırlar sorunlu musunuz ?

0|0
    0|0
  • yine başlasanız bile yüzgöz olursunuz malesef bir ara aynı hatayı ben de yaptım ve hala acısını çekiyorum

0|0
    0|0
  • tatlım ben olsam geri dönmeyi asla gururuma yediremezdimde sen resmen çocuğu bıktırmışsın ama zamanla düzeleceğine inanıyorum en iyisi zamana bırakmak yani ben olsam zamana bırakırım.

0|0
    0|0
    • yani hiç bir harekette bulunmam mı gerek ..

• bence ilk adımı o atsın ya barışsanız bile bu sefer şımarır diye düşünüyorum daha çok üzülürsün.

• evet bence de çok şımaracak o yüzden adım atamıyorum zaten

• Zamana bırakırdım ve kendi şımarıklıklarımın törpülenmesini onun da özlemesini beklerdim..

0|0
    0|0
  • yorulmuş ve artık peşinden koşmayı bırakmış son bir kez daha dee şansını bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...