Çinlilerin masa tenisinde bu kadar iyi olmalarının sebebi nedir?

çinliler malum bir çok sporda iddialılar ama masa tenisinde sadece kendi vatandaşlarına yeniliyorlar. bu kadar iyi olmalarının sebebi nedir?

Güncellemeler:
çinlilerin bileklerindeki 1 kemik diğer ırklara göre eksikmiş. belki de bunun avantajını kullanıyorlar..

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• link

ilham aldıkları kişi :)

0|0
    0|1
    • yalnız bu bruce lee değil . bütün filmlerini izledim . çoğunda dublör var kendi yok zaten. bunda da o olmadığı belli. kamera yakınlaşmıyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• bende anlam veremedim 1 kemik eksikse bileklerinde, zencilerdede 1 kemik fazla o yüzdenmi hızlı koşuyorlar acaba ?

0|1
    0|0
    • kas fazlalığı var sanırım. ayrıca zenci bir yüzücü hiç görmedim. bu da ilginç :)

• ciddi derecede..

yemeyip içmeyip sürekli oynuyorlar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• onlar uzun süre tenis oynuyorlar... bizim masa tenisi antrenmanları cumartesi-pazar 2 saat... hafta içi salı-perşembe 2 saat... bir anlamda 4 gün 8 saat çalışıyorduk... kaldı ki çoğumuz hafta içi (salı-perşembe) günleri okul olduğu için katılamıyorduk bile...

Onlar bu spora saatlerini veriyor masa tenisi uzaktan kolay bir spor gibi gözükür olsa da iyi oynamanın yanında psikolojik faktörlerde çok önemli...

emin ol bizim bir haftada çalıştığımızı onlar günde çalışıyorlar :)

0|0
    0|0
  • görmeden vuruolar Allah ne verdiyse.

0|0
    0|0
  • çalışmak çalışmak çalışmak :)))

0|0
    0|0
  • Küçükler gözüleri de çekik ama fena hızlılar.

0|0
    0|0
  • Jamaikalaların kısa mesafi koşuları gibi düşün.

0|0
    0|0
  • Masa tenisi ve çinlilerin fiziki yapısının birbirine uygun olduğunu düşünüyorum ondan olabilir.

0|0
    0|1
  • minik adamlar ya onlar masa tenisi topuda minik ikisi arasındaki bir duygusal bağ var

0|0
    0|1
  • horlattım biraz fakat açıklayayım :D 1.5 milyar nüfus altyapı çok sağlam ve bizdeki futbolun kat kat popülerini düşün. 1.5 milyarın yarım milyarı 4-5 yaşında çocuklarını başlatıyorlar.bu kadar kişi arasından sıyrılanlarda aşırı yetenekli aşırı eğitimli ve aşırı disiplinli oluyor. çin milli takımının neredeyse hepsi askerdir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...