Squat hareketleri, su yabanci kizlarda gordugumuzun kalcalari gibimi yapiyor?

Duzenli squat yapsak onlar gibi kalcalar dik ve sertmi olur

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• fitness için vazgeçilmez bir egzersizdir ve öyle sanıldığı gibi sadece popoyu yuvarlaklaştirmaz. aynı anda quadriceps, hamstrings ve glute çalışır. tek bir seferde en çok kalori yaktıran harekettir. bunu yapıp arkasında lunges yaparsanız poponuz hem yuvarlak hem kalkık olur. tabi ki ağırlıkla yapmak çok daha etkilidir ve hızlı sonuç getirir amaaaaaa işte burada bir ama var... tüm bunların sonucunda ronaldo'yu kıskandıracak baldırlara sahip olabilirsiniz kadınlar için söylüyorum bunu, popo yapacağım derken baldır yapmayın. sürekli squata abanmak yerine diğer bacak ve popo egzersizlerini de yapmak gerekiyor ki istenmeyen kalınlaşmalar olmasın squatı bir süredir programımdan çıkarmıştım, yaptığım zaman da ağırlıkla değil sadece çömelip kalkarak yapıyordum ki asla ağırlıkla yapılan gibi etkili olmuyor. dayanamadım, bu hafta tekrar başladım üstelik de sağlam bir ağırlıkla çalıştım. iki gün önce yaptığım antrenmanın acısı bugün çıktı ve sürekli spor yaptığım halde şu an o kadar hamlamışım ki yürüyemiyorum. kesinlikle hiçbir egzersiz squat kadar çalıştırmıyor ancak dediğim gibi biz kadınlar için fazlası zarar azı karar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• alt yapı lazım..
    iki kalem pil bir parça telden televizyon yapamazsın

1|0
    0|0
  • spor her türlü faydalı

0|0
    0|0
  • tv de ya da internette gördüğün resimlerdeki kalçaları baz alma kendine onlar yıllardır yapıyolar. squat kalça ve çevresi için olmazsa olmazdır. mutlaka farkı hissedersiniz bir süre sonra

0|0
    0|0
  • Kesinlikle. ama dogru bir sekilde yapman muhim olan

0|0
    0|0
  • :D olur genetigin dogrultusunda sertlesır sıkılasır evet olur daha yuvarlak duzugun bı popo vıctorıa secret mankenleri o vucudu fıtness yapar yapıolar gıdıolar erkek gıbı agırlık calısıolar :D

0|0
    0|0
  • Evet kalça için bir numaralı harekettir. Doğru biyomekanik ve setlemelerle istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • squAT gibi yapar

0|0
    0|0
  • Zamanla olur tabi yeter ki iste.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...