Spinning yapanlar bir bakabilir mi?

Dun ilk kez spinning yaptim kesin 10 dakikadan sonra cikarim dedim ama 45 dakika 4 dk gibi gecti. Duragan sporu sevmeyen biri olarak inanilmaz sevdim. Ancak şu an bir problem var bisikletin koltugunu ayarlayamadigimdan mi bacak aram cok aciyor dokununca vs. Kemiklerime battigi icin mi koltuk acaba? Otururken de o kadar rahat degildim zaten ama genelde ayakta pedal cevirdik ama oturdugum sure boyunca rahat degildim ve kemiklerim aciyor. Koltugu duzgun ayarlarsam bir daha bu sorunla karsilasir miyim? Ya da bu sorunla karsilasmamak icin ne yapmam lazim?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• kız sende napıcanı şaşırdın ha :)

0|0
    0|0
  • spinning yaparken duruş çok önemli büyük ihtimal duruşun yüzünden ağrı oluyor. salondaki eğitmenlerden yardım almanı öneririm. ayrıca sipinning'te amaç kalori yakmak olsada beslenmene dikkat etmezsen gün içinde yaktığın kaloriden daha fazlasını alma ihtimalin var. çünkü metabolizma çok yoruldğu için enerji ihtiyacı duyuyuor. o yüzden spordan sonraki ilk öğününe dikkat et.

0|0
    0|0
  • Koltuk ayarını hocaların göstermedi mi sana, ayarlamak işe yarar ama çok zayıfsan kemikte battıgından olabilir alısık olmadığın içinde olabilir..

0|0
    0|0
  • işte yeniden yeni bir icatla karşımızdasın :DDD

0|0
    0|0
  • Pedalı caddede çevirmek daha zevkli = ) Ayrıca evet zamanla ağrı sızı azalır alışırsın bir sorun olmaz

0|0
    0|0
  • yutubdan baktım spinning neymiş diye. 100 yıllık pislet olmuş spinning oh my god

0|0
    0|0
  • bisikletli manyaklar sporu <3

0|0
    0|0
  • ilk seferin diye böyle oldu zamanla alışırsın ağrı rahatsızlık hissetmezssin

0|0
    0|0
  • Totonun altina havlu koy acimaz :)

0|0
    0|0
  • Hamlıktan olmuştur durma devam et

0|0
    0|0
  • koltugun uzerine bir minder koy o zman ))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...