Bir ayda 6 kilo nasıl verilir?

Merhaba arkadaslar :) göbek ve cevresinde biraz da basen ve popo kısmında fazlalıklarım var. Bir ay içerisinde 6 kilo verip sıkılaşmak da istiyorum. Bunun için hangi sporları yapıp ne yiyip ne içmeli? Ayrıca arkadaşlarla da sık sık dısarıda yemek yiyoruz. Dısarıda yemek yerken nelere özen gösterilmeli?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ayda 6 kilo verilmek için sıkı çalışman lazım bir kere. Sana kilo vermenin yollarını yazacağım. 1. si haftada 3 gün düzenli olarak koşacaksın. Yalnız koşarken çok sıkı giyinmelisin. Sanki hava -20 dereceymiş gibi. Amaç çok terleyip yağların enerji olarark kullanılıp vücuttan atılmasını sağlamak. Koşudan sonra 15 dk dinlen ardından max seviyede şınav çek. şınavdan 3 dk sonra max seviyede mekik. Mekikten 2 dk sonra vücudun yaklaşık 160 drecelik bir açı yapıyormuş gbi dur. karın kaslarınla dengede kalmaya çalış. O pozisyonda 30 sn beklemeye çalış. Bunlardan 5 dk sonra squat yap. 3 set 15 tekrar. sğuattan sonra max seviyede ip atla ve antremanı sonlandır. Antremandan sonra süt+ 7 adet badem+ 1 tatlı kaşığı pekmez+ 1 adet muz ve 1 adet yumurtayı blendırda karıştırıp iç. Bu protin içeceği yaptığın sporu destekleyecek ve sonuca daha çabuk ulaşmana sağlayacak. Ayrıca artık hamur işi, ekmek, makarna, pilav gibi karbonhidrat ağırlıklı yemekleri çok yeme. Protein ağırlıklı yemek ye. Et veya baklagiler gibi. Öğün aralarında da fındık, fıstık v. b şeyleri yersen amacına kısa sürede ulaşırsın.

0|0
    0|0
    • Verdiğin bilgiler çok faydalı bunu deneyeceğim 1 ay boyunca :) çok teşekkür ederim

• Rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Merhabaa :) Kilo vermek istiyorsan; büyük bir kahvaltı, iyi bir öğle yemeği, sade bir yemek yemen gerekir. Sabah kahvaltında haşlanmış yumurta, light beyaz peynir, domates, salatalık,1 dilim kepek ekmeği, çay ile yapabilirsin, kahvaltıdan 30 dakika 1 saat sonra 30-40 dakikalık bir spor yap, sabahları metabolizma daha hızlıdır. Kahvaltınla öğle yemeğin arasında en az 3 saat olsun, öğle yemeğinde tavuklu salata, ton balıklı salata vs yiyebilirsin, sonrasında yine hafif bir 15-20 dakikalık bir aktivite yap. Akşam yemeğini 8den önce ye,8den sonra bir şey yeme. Akşam yemeğinde haşlanmış tavuk-et vs ya da çorba içebilirsin. Günde en az 2 litre su iç, her gün en az 8 saat uyu.1 ayda 5-6 kilo bile verebilirsin eğer bu dediklerime uyarsan. Göbeğin içinde youtubea "Flat Stomach Workouts" yaz, çıkanlardan beğendiğini yap, günde 1 kere o videoyu yap, bir de sabah 30 dakikalık bir cardio, ya da yine youtubedan egzersiz bul onları yap. Ben 64 kgdım,46 kga indim,18 kilo verdim 3-3.5 ayda. Ayrıca bir video vardı, düz karın ve ince bel için, onu haftanın 4 günü yaptım, belimde 13-17 cm inceldi 3 ayda :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canım dediklerini uygulayacağım :)

Erkekler Ne Diyor 5

• cardio ve ağırlık çalışması yapman gerekiyor. ve tabiki beslenmende de yağdan şekerden tuzdan uzak durmalısın. dışarıda yediğiniz zaman yemek yediğiniz mekanda diyet menüleri varsa onlardan yiyebilirsin. yoksa ızgara tavuk ya da balık :)

0|0
    0|0
  • kardiyo + diyet

0|0
    0|0
  • Rahatça verebilirsin ben 4 kilo verdim bir ayda, ama tam diyet ve çalışmayla artı Lcarnitine kullanıyorum, her türlü abdominal hareketi de yapıyorum antremandan sonra.

0|0
    0|0
  • 1 ayda 6 kilo ver sonra gel benden ne istersen iste ama ev araba gibi sacma seyler isteme :-)

0|0
    0|0
  • Yeme :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tatli hamurisi mesrubat salamura gibi seylerden uzak dur uc ana uc ara ogun ye gunde uc litreye yakin su ic bir saat tempolu yuruyus yap ya da sikilasmak icin plates yap

0|0
    0|0
  • her sabah elma ye fazla yemek yeme oglede falan bir ogun ye sabah salatalik falan ye ekmek yeme

0|0
    0|0
Yükleniyor...