Define arayan bulan aramayı deneyen var mı?

Arkadaşlar bir çok hikaye duyuyorum kimisi sallıyor ama bazıları da var ki gerçekten olmuş olma ihtimali yüksek ve yalan söylemeyeceğine emin olduğum kişiler.Sizde de var mı böyle hikayeler.Yahut tanıdıklarınızdan duyduklarınız.Mesela benim bi tanıdığım ve asla yalan söylemez define ararken o defineye tılsım yapıldığını ve definenin üstündeki kayaların üzerlerine doğru yürüdüğünü falan anlatmıştı.Çok ilginçti.Birisi ondan sonra hasta olmuş günlerce hastanede yatmış falan.Gizlemişler olayı ama yıllar sonra anlattılar.

Güncellemeler:
link Mesela bu da ilginç geldi.Adam tek başına ne kadar çukur açabilir ve içinde kalıp ölebilir ki.Bazı defineleri yıllardır cinlerin koruduğu da söyleniyor.Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba.

define alemi hem gizemini, hem cazibesini koruyor. Ama anlatılan yalanlar, safsatalar her geçen gün daha çok artıyor. Buna dikkat etmeyle başlar herşey. Çünkü ğünümüzde bu alanı istismar eden fırsatçı, zalim, Allah Korkusu olmayan kişilik sorunu olan tonlarca mahluk kol geziyor piyasada. Bu işin yalanı çok, sahtesi çok.

Yazılanlara yakın birçok olay duyuyoruz. Ancak çok yakın bir geçmişte ben bizzat yaşadım bu esrarengiz olayı. Arazide (önemlidir) gusül abdestli olmalıyız. Sonra soğukkanlı ve herşeyden önce araştırdığın yer ve konu hakkında a'dan z'ye kadar çok iyi bilgi sahibi olmalıyız.

Ben çok eskiden bir silah, birde mermer heykel buldum. Heykel çok deforme olmuştu. Sanırım kazanlar hasar vermiş ve değersizdir diye yerinebırakmıştı. Ben onu gece battaniyeye sardım ve Adapazarı Müzesinin kapısına koyup kaçtım. Bunun haricinde birşey bulmadım ama nasip :))

Maneviyata çok önem verilmeli, cin var tılsım var tuzak var, birçok manevi engel var aşmak gereken. Kalbini bozmamak ve dürüst olmak çok önemli. Bu pahalı hobinin de olmazsa olmazları var.

Bugün Google amca herşeyi biliyor, ona sorarak yaşanmış (veya yaşandığı iddia edilen) birçok örneği bulabilirsin.

Esen kal.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• arayanı biliyorum, bulanı görmedim en son çarpıldı hoca hoca geziyordu.

0|0
    0|0
    • Valla çarpılır işte benim o tanıdığım da öyle olmuştu.Taa yıllar sonra anlattılar tabi.

• evet aradıkları yerlerde malum gece gece sonuç iyi değil.

• yakınlarımda var böyle bir durum yaşayan.durumları orta hallıydı biranda ilelediler petrol ofisi açtılar kat kat daire aldılar altılarına araba cektiler e yani bundan ne anlaşılır.halende aramaktalarmıslar

0|0
    0|0
  • Define aramadım ama define gömdüm :)) filmlerin etkisinde kalıyoruz .

0|0
    0|0
    • Ben de gömmüştüm ama sonra annemle babam ayrılınca dedemlerin oraya gitmedim hiç akıbeti ne oldu bilmiyorum:D şimdi gitsem ben bile bulamam belki:D

• Yüzük çürümemiştir:d olsun kalıntılarını da bulsam o duyguyu yaşarım heralde:D düşünsene bak şimdi bi harita geçiyor eline bir yerden.Lan diyorsun saçmalama yoktur öyle bir şey.Ama bir yandan da ara ara ara diyor içinden bir ses:D Sonra dayanamayıp arıyorsun.Bi küp dolusu altın:D ne hissederdin:D

• :D halelujah derdim ama bir yandanda ya uğursuzsa diye geçirirdim içimden

• Tarlayı kazarken bi kutu bulmuşlar,açmışlar içinden kurbağa çıkmış.Kurbağanın ölüsünü aman boşver diyip atmışlar.Tarlanın toprağı verimsizleşmiş falan ama ben uydurdum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• elinizde saglam olduguna inandıgınız define bölgesi varsa ve bilgisel ve fiziksel destek ihtiyaç duyuyorsanız belirli bir hediye karşılıgında yanınızda olabilirim yanlız aramadan önce şunlara dikkat etmenizi rica ederim ! 1. imanınıza güvenmek 2. allah korkusu taşımak 3. kazıda kesinlikle kan bagı olan birinin olmaması ( gömü sahipliyse musallat veya çıldırma olasılıgı dogurdugundan ) 4. kazı alanında bulunmaya basladıktan sonra zihnini kontrol edebilen 5. daha önceden tecrübe sahibi olan 6. kazı yapılacak bölgenin kazıda bulunacak kişiler harici kimseye bahsedilmemesi eger yukarıdaki sartlara uygun sanız bana ulaşabilirsiniz isim hüseyin yaş 23 bölge Ankara define tecrübem mevcuttur 0543 962 18 38

0|0
    0|0
  • çook dinledim. tılsım yapmış derler. define bi sağa bi sola kayar bulamazsın derler. saçma gelsede gerçek olanına bizzat şahit olmuşluğum var. babamın arkadaşıyla gitmiştik köyün birine dedektörün gösterdiği yeri kazdık bişey çıkmadı.daha sonra dedektör 20 metre aşağısını gösterdi kazdık yine birşey yok. falan filan derken dedektör mü bozuldu yoksa tılsım denilen şey mi bizi döndürdü bilemem :))

0|0
    0|0
    • Ortak dediğin gibi tılsımdır o.Taşlar ayaklandı üstümüze yürüdü zor kaçtık diyor yani.

• ben su tilsim hikayelerine inanmam.profesyonel olmasamdan definelerle ilgiliyimdir.hic unutmam herkesin ruyasinda gordugu gizemli bi yerde 2 gece boyunca kazi yaptim dedektorun gazabina ugradim.kiymetli otmesine ragmen eski su borusu cikti :)

1|0
    0|0
    • Olm zaten arayanlar da profesyonel değil ki.Kulaktan dolma bilgilerle arıyorlar.Bulana rastlamadım.Zaten bulsa da almaya korkarlar onu çünkü bu tılsım cin falan olayları çok fazla.

• bak iste defineden anlamadigin belli.define dedigin olay mezarlarda saklanir bu tumulus olur layit mezar olur normal mezar olur.buda ullkemizde roma bizans doneminde yasayan insanlarin oldukten sonraki hayatlarinda kullanmak uzere gomdukleri definlerdir.

• Ben zaten hayatta anlamam ki:D sadece duyduklarımı söyledim:D

• vala bu tür hikayeler biliyorum örnek vericek olursak bir mağara varmış ve bu mağarada gömülü hazine varmış bunu o köyün yaşayanları anlatıyormuş ve mağradaki hazineyide yılanlar koruyormuş mağarayada kimse giremiyormuş yılanlardan

0|0
    0|0
  • Var yerleri bile belli bu kadar diyim sana.

0|0
    0|0
  • Merhaba ben bilal özdemir bende iyiyim kendimce bu konularla uğraşıyorum gaziantep te yim 05425287608 arayabilirsin iz

0|0
    0|0
  • bizim diyarbakirin her tarafi altin, define dolu.. hatta 3-4 ay once bir adam 1 insan boyunda olan agzina kadar dolu altin kupu bulup tarihe karisti, yani ortadan kayboldu

0|0
    0|0
  • Hiç aramadım arayan da görmedim. Şu an tek yerini bildiğim "define olabilecek şey" bir kuşun kemikleri.

Ayrıca o güncelleme ne ya cin min bırakın şu hayalleri

0|0
    0|0
    • Hayal değil.Gerçekten varlar.

• Üzgünüm ben hiç görmedim kısaca inanmıyorum

• Biz de görmedik de inanıyoruz yani:D iman zaten o demek değil midir.Duyduk ve iman ettik.E iman ettikten sonra Kur'anda yazıyor zaten ''Ben cinleri ve insanları bana ibadet etmeleri için yarattım.'' ayeti en büyük kanıttır var olduklarına.Sonra Hz. Süleyman'ın onlara hükmetmesi.Bu sadece İslamiyette değil her dinde vardır.

• bulana hiç rastlamadım ama bu işin hastası çok

0|0
    0|0
  • çoook aradım ama bir halt çıkmadı taştan başka :)

0|0
    0|0
  • evet mesela bir sandık altın buldun altın zamanla dura dura siyanür gazı üretir

,sen o sandıgı açtıgın anda o gazı solursan ölürsün

1|0
    0|0
  • oo ben bu konuda ne hikayeler duydum söylesem aklın durur

birini anlatayım

benim babam , amcam define hastasıdır bunlar zamanında baya küp bulmuşlar kazı yaptığı yerde bunlar küpleri açıyorlar içinden kül cıkıyor bunlarda eskiden insanları ölünce yakarlar insan külü sanıp hem savuruyorlar hem küfrediyorlar işte altın katsaydınızya içine diye diye baya küfürler ede ede savuruyorlar külleri

bu arada o küller saf altınmış ve ısıtılınca altına dönüşüyormuş küller

bu sadece biri gerçek yaşanmış

0|0
    0|0
    • Ooo senin babanla amcanı alıcan karşına akşama kadar anlatıcaklar dinliyceksin.Ne hikayeler vardır onlarda şimdi:D

• evet ya onlar çok meraklı o konuya sadece cin olayı değil tuzaklarda var

• Evet mesela bazı ilaç gibi şeyler sürüyorlarmış halisünasyon görmene neden oluyormuş.Ya da birden bazı gazlar çıkıyormuş açınca.

Yükleniyor...