Beşiktaş'ın kısıtlı imkanlarla şu anki performansı size göre nedir?

mali açıdan sıkıntı yaşayan Beşiktaş eldeki imkanlarla sizce şuan ligte nasıl gidiyor ?

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 18

• alın teriyle mücadeleci tavrıyla çok iyi

0|0
    0|0
  • Şu an iyi performası ama zaten iyi oyuncular var.Gençler de iyi.

0|0
    0|0
  • Takıma adam akıllı transfer yapılmadı.Simao gönderildi bu yanlıştı.Q7'den faydalanılamıyor.1senedir sakat olan Sezer'i Fenerbahçeden alınmaya çalışılıyor.Bu gidişle 3 5 futbolcusuna haciz konulup açık artırmada satılmasından endişe ediyorum.Yani şu haliyle Karabükspor maçı moral oldu.Ama geleceğe dair hiç güven vermiyor Beşiktaş'ın durumu...

0|0
    0|0
  • beşiktaşın kadrosu gecen senenin aynı kadrosu. renkli basını anlamadım gitti. milleti yanlış yönlendiriyorlar. oynamayan ekrem egemen sımao gitti o 7 de pite girdi geri kalan kadroya yeni transferler geldi. takım olma yolunda emin adımlarla gidiyoruz. hırsız burak olmasa şu anda kartalım liderdi

0|0
    0|0
  • İyi olcak gibi umarım öylede olur

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Valla bilader şuanlık durum sağlam iyi futbol ama ileride ne olur bellı olmaz.Koparlarmı yoksa kopmadan 2.3 lüğe mi oynarlar belli olmaz.Galatasaraylıyım die demıyorum ama yüzde 90 şampiyon gs olur gibi geliyor.Bjklde insallah iyi yerlere gelir

0|0
    0|0
  • ıyı gıdıyor

0|0
    0|0
  • çok daha iyi olacak bundan emin olabilirsin şampiyonluk iki takım arasında geçer biz ve cincon

0|0
    0|0
  • Daha birşey belli değil bence Beşiktaş inişli çıkışlı grafik gösteriyo 3 maçta 5 puanla

0|0
    0|0
  • bence beklenenin üstünde bir performans sergiliyorlar..

0|0
    0|0
  • genç dinamik etkili kısacası beşiktaşk

0|0
    0|0
  • Daha 3. haftadayız.Dur şöyle 15 hafta geçsin daha.

0|0
    0|0
  • gidişat iyi değil

0|0
    0|0
  • Şaşırtıcı.

0|0
    0|0
  • Fernandes olmadan bir hiç olucak bir kadroyla, yollarına devam ediyorlar.

0|0
    0|0
  • Geçen yıla göre gayet iyi, hırslı ve istekli görünüyorlar. Üstelik kadro eksiği olmasına rağmen.

0|0
    0|0
  • Fernandes'in ayağına bakıyor herşey.

0|0
    0|0
    • öz kaynaklara değer vermek gerekiyor düşüncem bu yönde.necip uysal,batuhan karadeniz,mertcan aktaş,muhammed demirci bu çocuklar Beşiktaşın çocukları.yabancılardan fernandes ve sivok dışında hepsini satarım yönetimin yerinde olsam :)

• benım demek ıstedığım konuya sen direk geçiş yaptın .alt yapıya önem verilmeli o armanın havasını solumuş çocuklar para için değil arma için savaşırlar diye düşünüyorum.en azından 3-5 sene bişi yapmayalım q7 almeida ailton delgado kleberson carew bu isimler warkende şampiyonluk yoktu varsın olmasın:)

• taraftar sabredebilirse ne ala.

Yükleniyor...