Alex Cruzeiro'ya mı gidiyor?

evet arkadaşklar alexin gitme ihtimali varmı internette haberlerde okudum Cruzeiro alexi istiyormuş Alexin söxleşmesi mayısta bitiyor ama Alex şimdidedn gitmek istediğini söyledi sizce gitmelimi yoksa kalmalımı

Güncellemeler:
BU arada bunu şimdi öğrendim crisrianıda yollamak istiyorlarmış

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

• Alex'in gitmesi takım içi huzur için çok önemli.Zamanında Alex geldiğinde Vaan Hooijdonk'la 2leme düşmüşlerdi aralarında bir kıyas olmuştu vede Hooijdonk'un ayrılması ile takım rahatlamıştı.Evet kulübe çok emekleri olmuştur ama ayrılma zamanı geldi keşke sorunlar olmasaydı da Jubilesini burada yapabilseydi.Bir Galatasaray'lı olarak Alex'in kişiliğini ve futbolunu çok seviyorum...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• gitsin bence zaten teknik direktörle sürekli sorunlar yaşıo.. önceden cok ii oyuncuydu ama bu aralar boşvermiş gibi... bi bayan olarak nasıl yorumum :))

0|1
    0|1
  • bence gitsin adama haksızlık etmeye başladılar

0|0
    0|1
  • ikiside gitsin koskoca fenerbahçe kulübünde kriz yarattılar aykut hoca iyi niyetli bi insan hocalarına saygısızlık yapmaları hiç hoş değil.alex taraftar tarafından çok sewiliyo buna güweniyo ama kimse wazgeçilmez değildir.aziz başkanda hocanın arkasında.alexin gitme ihtimali yüksek zaten gitsinler bence cristianda ayıp ediyo hocasına gitsinler

0|0
    0|0
  • alex gıderse anlamı kalmaz fenerınnn bırakrm bu takmıı:))

0|0
    0|0
  • Gitsin, zaten ya sakatlık yüzünden ya da başka sebeplerden doğru düzgün oynatmıyorlardı, Kocamnla aralarında bi anlaşmazlık var zaten, yazık yıpranmasın buralarda :)

0|0
    0|1
  • fener demek alex demek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• gideceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Alexı severım bır Galatasaraylı oalrak

0|1
    0|0
  • valla bu saateten sonra alex bize fayda saglamaz kafası baska yerlerde cünkü yaptıgı cok büyük işler var ama yaptıgı cocukluk kalkıosun internet ortamında yok hoca kıskanc bilmemne laf söylüsoun alexin profluguna yakışmadı bu hareket aykut hocada bira egositlik yaptı

0|0
    0|0
  • Gazete haberlerine çok inanmamanı tavsiye ederim.haber bulamamaktan sallama haberlerle insanların ilgisini çekmeye çalışıyorlar yıllardan beri ama alex zaten 35 hatta 36 yaşında sezon sonu gider.bu son sezonu

0|0
    0|0
  • Bundan sonra kalmasında bir fayda olmaz bence.

0|0
    0|1
  • aykut gitsin guardiola gelsin ileri uçta da fernando torres ile sow olsun yani ikili forvet olsun orta saha biraz daha sağlam olsun alex iyidir onun yanına bir sağlam orta saha daha koyulsun sağ açığa kuyt ı koyalım sol açığa yeni ve sağlam bir transfer yapalım stoperleri iyidir sıkıntı yok sağ bekte gökhan iyidir kalsın kalede de volkan sağlamdır devam alex konusunda ise her zaman işe yarayabilecek bir futbolcudur derim..

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak alex in kalmasını isterim..çünkü fb için şuanda çok büyük bir sorun ve giderse sorun çözülmüş olur..

0|1
    1|0
  • kalsın emeklerine saygı duyulmalı...

1|1
    0|0
  • gitsin abi alex artık..aykut bitirdi adamı :// bakalım alex'in yeri dolacak mı ..

1|0
    0|1
  • yavas yavas... yeter artık zaten..

0|0
    0|0
  • gitsin de kurtulalim su adamdan. fener demek alex demek bana gore. gonderirlerse en cok diger 2 buyuge yarar.

0|0
    0|1
  • aykut hoca yüzünden adamın oynama hevesi kalmadı

1|0
    0|0
  • gitmeli bu moral bozukluğuyla formunu yakalayamaz.gidicek 1 isim daha var oda aykut kocaman.

0|0
    0|0
  • biri gider diğeri gelir. alexin yaşı geçti artık, fb de emkli olmasini isterdim

0|0
    0|0
  • transfer süresi bitti gidemez

0|0
    0|0
  • Alex'siz Fenerbahçe memesiz kadına benzer.

0|0
    0|1
Yükleniyor...