Şampiyonlar Ligi H grubunda Galatasaray ne yapabilir?

Manchester United, Braga ve Cluj`la birlikte H grubunda yer alan Galatasaray sizce bu grupta nasıl bir başarı gösterir.

0|0
6|36

En İyi Erkek Görüşü

• İyi bi gruba düştü.braga'yı geçen sene izledim beşiktaş eledi deplasmanda 2-0 yendi.bu sezon şampiyonlar ligi ön elemesinde de udinese ile yaptığı maçı da izledim ve hiç beğenmedim.2.torbadan gelebilecek en iyi takım belki.cluj'da klasik bi 4.torba takımı.manchester united da güçlü ama 1.torbadan gelecek her takım güçlü olacaktı zaten belki arsenal veya porto olsa daha iyiydi nispeten.manchester da sonuçta bir barca veya real değil biraz zorlarsa puan da alabilir.lokum gibi kura benim analizime göre

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gruptan garanti çıkar büyük ihtimallede lider çıkar.

0|7
    0|3
  • Evinde ve deplasmanda Cluj'ı yener. 6 puan. Belki birde evinde Braga ile berabere kalır 7 puan. 3. olur Avrupa ligine düşersiniz ,)

1|2
    0|5
  • çok zor işi

0|1
    0|0
  • hıcbsey yapamaz :))))

0|2
    0|7
  • 0 çeker büyük ihtimalle

0|2
    0|8
  • M.unitedla birinciliği kapışırz. En kötü ihtimal ikinciyz :)

0|5
    0|2

Erkekler Ne Diyor 35

• her ne kadar rüya takım falan deselerde son maçlarda gösterdiği performans rüya takımdan çok kabus takım görüntüsü veriyor. Orta saha ve forvet hattı sağlam, aslında muslera da çok iyi kaleci ama Defan Şakir Paşa Havalimanı gibi giren çıkan belli değil. Normal şartlarda ManU ile birincilik için çekişir ve 2.lik garanti derdim ama son haftalardaki sonuçlardan sonra şu anda durum belirsiz. Cluj takımı basit görünsede aslında o kadar kötü bir takım değil. ManU eski perfomansından uzak gibi duruyor ama Van Persie etkisi var şu anda...Yani bence belirsiz bir grup

NOT: Galatasaraylıyım

0|1
    0|0
  • normal şartlarda manutd nin ardından 2. olup gruptan çıkması beklenir

0|2
    0|1
  • Kendi sahamızdaki Braga ve Cluj maçlarını alırız.M.united maçını alabilirizde beraberede bitebilir.Burdan tahmini 7 puan yapsak dışarda alınabilecek 1 galibiyet bizi gruptan çıkartır.Ama gönlüm Uefa kupasına gitmekten yana.Şampiyonlar liginde gruptan çıkılsa bile bir yerde eleneceğiz bu kaçınılmaz son ama Uefa kupasında gerçekten iddaalı olabiliriz...

0|2
    0|0
  • Trabzonsporluyum ama istanbulda dogsaydim gsli olurdum :-) gsnin grupta 1. Olabilecegni dusunuyorum yeterki ilk mcta unitede kaybetmesin hic kimse aklinsan cikarmasin galatasaray turkiyedir sikebahceyse grubundan cikamaz insallah sampiyonlugumuzu istiyoruz federasyonnn

0|2
    0|2
  • İlk iki de olurda.Birinci mi ikinci mi onu kestirmek zor.

0|0
    0|2
  • Defans toparlamazsa bizim takımın işi zor.Ama olması gereken en kötü ihtimal M.Untd'a orda yeniliriz,evde berabere kalırız.diğerlerini de alırız ve rahatça çıkarız.

0|1
    0|0
  • unıted birinci olur bragayla ikincilik için kapışır.

0|1
    0|1
  • Bence clujden puan kaybetmeyiz. Braga deplasmanı sakat. Manudan evimizde puan alırsak iyidir. Bana göre 10 puanla 2.sırada bitiririz.

0|1
    0|0
  • m.u farkını ortaya koyar da diğerlerini geçer gs diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • cakar

0|2
    0|1
  • rahat çıkarız...

0|1
    0|2
  • Çıkmasını bekliyorum. Çıkamazsa süpriz olur benim için.

0|1
    0|1
  • bu defansla gs den cacık olmaz cluj beraberliği olur ikii maçta

0|2
    0|0
  • Ucun birini alabilir, mani olmayiz

0|3
    0|2
  • 1. çıkıcaz inşallah

0|1
    0|2
  • ikinci olarak bir üstte çıkma sanşı var bence

0|3
    0|2
  • Çıkar grupan Cluj ve Braganın önünde

0|3
    0|2
  • 1 tur atlar sonra fısss

0|2
    0|0
  • Manchesterı evimizde yenebiliriz, hiç belli olmaz.

0|1
    0|0
  • gs, braga ile 2.lik için çekişir..

0|1
    0|0
  • En fazla UEFA'ya gider.

0|2
    0|2
  • 2. olur gruptan çıkarız...

0|1
    0|0
  • inş grubu geçeriz

0|1
    0|0
  • 19 Eylülde manuyu evinde yenerse lider çıkar.

0|1
    0|0
  • gs 2.ci bitirir grubu

0|1
    0|0
  • gruptan çıkar ballı kura çekti her zamanki gibi

0|1
    0|1
  • 1 lik %20, 2.lik %80 3.lük %100 :D

0|1
    0|1
  • 2. olursa çok sevinirim

0|1
    0|2
  • galata saray bu toplama kadrosuyla ,oyun anlayışıyla ve son maçtaki skorlarla bu takım şampiyonalr liginde en fazla elemelere katılır,gelen herhangi bir takım yener eleniriz..ama eğerki uefa ya giderse bence uefada tekrar finale çıkabilir

0|0
    0|0
  • grup lideri olarak çıkar...

0|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...