Katlanamıyorum kimseye...

kafayı yedim galiba kimseye katlanamıyorum. birisi espri yapsa içimden gerizekalı diyorum. sevgilm bi dediğimi ilk seferde anlamazsa of tamam bi sus diye tersliyorum. evdekilerede aynısını yapıyorum. gram tahammülüm yok heran patlıcak bomba gibiyim. dışarı çıkmıyorum birilerine gider dalarım falan diye. geçermi bu ? havalardanmıdır

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sen sürekli insanlarla iç içe oldugun için tahammül sınırların zorlanıyor. Biraz yalnızlık senin dermanın olabilir.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 12

• bu senin geçmişten gelen bir sorundan kaynaklanıyor olabilr. sana yardımcı olmak isterim ama mazallah bize de ters bir tepki vermenden korkuyorum

0|0
    0|1
    • son zamanlarda oldu normalde böle değilim

• Aha ergen :D

1|0
    0|1
    • en az senin kadar üniversiteli bir ergenim desene ;)

• Ergenlik hormonal dengesizliğin, düşünce ve davranış biçimini etkilemesi olayı :) Üniversiteli yada liseli olunup olunmaması ile alakalı bir durum yok. Kız diye söylemedim ayrıca bunu, saydığın tavırlar ergenlik dönemi görülen davranışlara benziyor sadece.

• kusura bakma ama, mıçın kalkmış

0|1
    0|1
  • Ben bu durumlarda en sevdiğim şiirleri bulup okurum.İnanın çok sakinleştiriyor insanı.

1|0
    0|1
  • hiç çekemediğim, dışardan bakınca ister istemez salak birisi diye içimden geçirdiğim, bir tipsin

0|0
    0|0
    • ne güzel karşılıklı duygular besliyoruz işte

• söylediğimi ciddiyemi aldın sen kinaye denilen şeyden haberin varmı ?

• senin ki kinayede benim ki ne, ciddi aşk yaşabiliriz dediğimi düşünmedin herhalde.ayrıca ilk cevabımda sana hakaret veya direkt sana söylenmiş bişey yok sadece öyle bir tip görsem içimden geçecekleri söyledim

• sevişme zamanın gelmiş

0|1
    0|1
  • Hoş Ama Boş

0|0
    0|0
  • depresyondasın piskiyatriye git bu şekilde devam edersen evde kalırsn :)

0|0
    0|0
  • geçer geçer. psikolojik zamanla geçer

0|0
    0|1
  • bu banada oluyo sebebi kan şekerimin düşmesiymiş :))

0|0
    0|1
  • Tam dayaklıksın

0|0
    0|1
    • hep böyle değilimki biri dayak atsada rahatlasam

• dayak değil de. seni birinin anlayışla karşısına alıp dertleşmesi lazım. sana gerçek bir sevgiyi hissettirmesi gerekiyor. çünkü sevgiden eksik insanlar asabi davranır. sana bir ipucu herkesi okumaya bak. gerçekten sen onlara öyle davrandığında yüzündeki ifadeye bak.şayet birisi bu durumda korkudan çok üzülüyorsa işte o kişi seni kazanmak istiyordur

• Bende sevgisiz büyüdüm ne ailem vardı nede bi yakınım ama taş gibi vicdansızn biriyim herşey kendinde bitiyor böyle davranarak kimse seni sevmez , sen kendini düzeltecen

• bende böyleyim kız istiom :D

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Geçici bişey dönem dönem bende de oluyor. O zaman diliminde insanlarla görüşmemeye çalışıyorum kalp kırmamak için 1-2 hafta o şekilde dolaşıyorum zamanla sakinleşiyorum

0|0
    0|1
  • noldu lan:D

0|0
    0|1
    • içime şeytan kaçmış gibi tekme tokat girişesim geliyor herkese :O

• kız o bna da olmştu gelio arada geçcek ama sonrası kötü oluo bi vicdan azabı falan milletin gönlünü al uzun işler sn dinle bni bi yolunu bulup sakinleş:D

• bende öyleyim ya cidden çok sinir bozucu bşy bu

0|0
    0|1
  • Bende böyleyim. S*ktir et.

0|0
    0|1
  • Cinsel hayatın yoksa olabilir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...