Basen eritmenin bir yolu var mı squat işe yaramıyor ve birde çatlaklar var onada çözüm yok?

basen eritmenin bir yolu var mı squat işe yaramıyor ve birde çatlaklar var onada çözüm yok?
squat hergün 60-80 yapıyorum daha fazla yapamıyorum ama baya sallanan etler sıkılaştı ama selülit ve çatlaklar dururken bir anlamı omuyor bunlara bir çözüm var mı

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• basen candır ya. niye eritmeye çalışıyosun

0|0
    0|0
    • kalça candır basen değil basen yan çııntılar oluyor

• tuhaflık sende

• alakası yok. zevk meselesi bu.

Erkekler Ne Diyor 6

• catlaklara cozum yok bısıler suruosun gozukmuo kalıcı olrak ölemakyaj gıbı deıl :D bazenlerı kucultmek ıcın leg press squat ıce yarar yaramaz sanma senın bacakların cok yaglı onlarda zamanla gıcek :D bak görmeden konusuorum dıyet yap biraz

1|0
    0|0
    • 50 kiloyum

• ben 20 20 20 sonra en fazla bir 20 daha o kadar

• dedıgım gıbı son sette yapabıldıgınden fazlasını yap cok agrısın yansın bacakların bunu yaparsan formul bu !!!

• Squat kalcadai arka kaslari daha cok etkiler bence genel bacak antrenmani yapmalisin ve beslenmene dikkat etmelisin zanimca

0|0
    0|0
    • ne gibi bacak antremanı önerirsin

• Googleden bak ve video arti resimlerden uygun olanlari sec ve kendine uyarla bu unutmaki bu program vucud gelistirmeye yoneliktir ama senin burada yapman gereken ise isine yarayacaklari alip kendi programini uygulamaktir başarılar

• tşkler

• yaz olsaydı havuza git derdim kış olduğu için yine squat yap diyeceğim lakin dumbıl eşliğinde yapabilirsin

0|0
    0|0
    • dumbılla hiç yapamam normalini zor yapıyorum

• Tempolu koşu birde beslenme iyi olması lazım

0|0
    0|0
    • beslenme önemlide neler yemeliyim hergün 2 yımırta yesem olur mu

• Kolundan tutup götürmüyorum ve yedirmiyorum sana ekmeği görüşümü söyledim beyaz ekmek yerine buğday ekmeğide yiyebilirsin

• sağol

• Squat ne ki

0|0
    0|0
  • hakan demiray tvye bak youtube ta kanalı var kesinlikle cözüme ulaşırsn..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Selülit için bol bol yürüyüş yap bir de bisiklet sür basenlerin için lunch diye bir hareket var ona da bak. Squat daha çok kalça sıkılıştırıp şekillendirmek için ve üst bacağı daha çok kalınlaştırıyor kaslar sıkılaşıyor çünkü. Ve çatlak için bir çözüm yok onun izi kalır sık kilo alıp verme ya da birden kilo aldıysan olmuştur yağlı yememeye bak bir de şey deniz tuzuyla yosunlu sabun kullan yıkanırken. :)

0|0
    0|0
    • bu yosun selülit için mi

• Çatlak geçmiyor azalsa bile izi kalır hep onun çözümü yok ki

• neyse canım sağol

• Çatlaklara çok çözüm varda herkese bazen fayda etmeyebiliyor. Squata devam et zamanla sıkışıp yok olacak. Birde kabak lifiyle çatlaklalrı kızarana kadar masaj yap.

0|0
    0|0
    • tamam bunu yapacam teşekkürler

• Bol su iç spor yaparken catlaklar ve selulitler oyle gider.

0|0
    0|0
    • teşekkürler

• Su ve spor catlaklar biliyorsundur ani kilo alma/vermeden olusuyor. Vucut nemsiz kalinca vücut bozuluyor. Sporla su ve duzgun beslensen abur cubur yemesen hepsinden kurtulursun.

• aburcubursuz nasıl olacak

• Yürüyüş yap bol bol

0|0
    0|0
  • Bisiklet sür 400 kere tek ayak say

0|0
    0|0
Yükleniyor...