Sizce hangi futbol takımı başarılı olur?

Transfer döneminin sonlarına doğru Fenerbahçe ve Galatasaray birer yabancı oyuncu transferi yaptılar.Hangi transferi daha başarılı buluyorsunuz

• Raul Meireles FB
    78% (7)59% (10)65% (17)Oy Ver
  • Cris GS
    22% (2)41% (7)35% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• gs burak hamit umut danny amrabat cris fb kuyt krasic meireles bu almış olduğu 3 oyuncu sadece gs nin almış olduğu 6 oyuncuyu 6 ya katlar ha ha

3|3
    0|4
    • neden 5 değil 7 değil de 6 hocam :D

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben ikisinin de özellikle ligde başarılı olacağını düşünüyorum.Cris tecrübesi ile yaş sorununu halleder.Meireles de eğer orta sahada tek bırakılmaz ise başarılı olabilir.Aynen bizdeki Melo-Selçuk uyumu gibi.Selçuk iyi bir futbolcu ama tek kalınca üzerine çok iş düşüyor.performans düşüyor.Meireles içinde aynı durum söz konusu.Lig umrumda değil de avrupa da bişeyler yapsa her iki takım da artık.Harcanan paralara bak,elde ne var hiç.Atl. Madrid'e mi gidiyorsun diye Arda ile dalga geçildi (ki sevmem de kendisini GSli olarak) sıradan takım dedik başarısı ortada.Avrupada işimize yarasınlarda..

0|0
    0|0
  • portekizli 1 adım önde cris 35inde

0|0
    0|0
  • İkisi de başarılı fenerbahçe ihtiyacı olan bölgeye gerçekten kaliteli bi oyuncu aldı.GS ise ujufaluji sakatlandığı için şampiyonlar ligi tecrübesi olan bi transfer yapmak zorundaydı semih-danny ikilisi ile şampiyonlar liginde başarılı olmaları çok zordu bence.transferin bitimine 2 gün kala cris gibi defalarca şampiyonlar liginde maça çıkmış bi oyuncuyu almak başarıdır.yaşa çok takılmamak lazım stoperler zaten orta sahalar kadar koşmuyor.iyi bir oyuncuysa bi stoper 35 yaşında da olsa idare eder

0|0
    1|0
  • galatasaray toplama takımı cris lyond 6 sene top oynadı ve yaşı itibariyle turkiye ligine alışana kadar jubile yapar yanlış bir transfer...fenerbehçe harika bir orta saha oyuncusu aldı,hem defansif hem ofansif oynayan ayrıca çokta iyi top kapan bir oyuncu,orta sahanın göbeğinde iyi bir pasör olur..ama türkiye liginde futbol sert oynanıyor bekleyip göreceğiz

0|0
    0|0
  • Ne Cris ne Meireless alayını katlar Manuel Fernandes..

0|0
    0|0
  • cris,normal performansını kullansa başarılı olur..çünkü çok tecrübeli...ama meireles çok iyi oynamalı, çünkü ona çok iş düşecek..

0|0
    0|0
  • raul

1|0
    0|0
  • raul meireles in

Cris out

0|0
    0|0
  • galatasayar

0|0
    0|0
  • Crisss

0|0
    0|0
  • ikiside kıllatır

0|0
    0|0
  • fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Raul Meireles

0|0
    0|0
  • sorman hatta adam 35 yaşında :))) yolun yarsı :))

0|0
    0|0
  • şimdi şöyle bi durum var biri defans diğeri orta saha :S

0|0
    0|0
    • biliyorum da direkt bir karşılaştırmadan ziyade ligdeki genel başarılarını sormuştum

• meireles'in performansı ortada porto,liverpool ve chelsea cris ise 8 yıldır lyon'da tamam şampiyonlar liginde tecrübesi var ama farklı takım tecrübesi yok gibi

Yükleniyor...