Önemli bir an yaşıyorum yorumlarınıza ihtiyacım var.

daha önce aşağıdaki link te hikayemi anlatmıştım isteyeneler detaylara oradan bakabilir.

kizlarsoruyor.com/Ask-Sorulari/232476-ilginc-bir-hikaye-ne-yapacagim-bilemiyorum.html

özetle bir kız var seviyorum onu, hatta evlenebilirim bile belki . oda beni sevdiğini söylüyor. Sorun şu ki kız fazla popüler , benden önce birçok sevgilisi. olmuş bir çoğuyla samimi olmuş . bense hep kendimi koruma politikasıyla hareket etmişim. geçen buluştuk dedim artık yalan olmasın " tamam artık hiç yalan yok " deyip herşeyi anlattı.

1) onun önceden yaşadıklarını unutabilirmiyim,

2) o eski yaşadıklarını unutup beni başka bir yere koyabilir mi?

3) benimle sadece düzgün biriyle evlenmek istediği için birlikte oluyor olabilir mi?

cevaplarınız beni yönlendirecek. herkese teşekkürler

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• 1) sana bağlı, sen neyi istiyorsan o olur.

2) yaşadıklarını unutması için yeni bir hayata başlaması gerek bunun için de geçmişini arkasında bırakmalı. Bu bağımlı olmadığı ama içtiği sigarayı bırakmak isteyip istememesi gibi.

3) her kız evlenmeyi ister.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence sen hala unutamamisa benziyorsun ve unutamayacaksin da düşün düşün kafani agritacagina bosver uzaklas kizi da üzme

0|0
    0|0
    • hala derken daha yeni başladık. kaçmak çaremidir bilemiyorummm

Erkekler Ne Diyor 1

• Cevap veriyorum 3.İşte klasik kezban.Gençken herşeyi yapar iş evlenmeye gelince parası olan,kariyer sahibi,hayatta amacı olan efendi çoçuğu ister..

0|0
    0|0
    • öyle olabilir ama bunu anlamanın bir yolu varmı? malum kızlar istediği gibi kandırır bizi:D

Yükleniyor...