Çok sevdiğiniz birinden ayrıldığınız zaman ne yaparsınız?

Hayatınızda ne gibi değişiklikler olur? Kendinizi bir odaya kapatıp duygusal müzikler mi dinlersiniz yoksa hayatınıza kaldığınız yerden devam mı edersiniz?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sevdiğimiz birinden ayrılmak demek ,eğer ki normal tarzda ilişki manasında bir sorundan kaynaklı ise ( örneğin:;anlaşamama, kıskanclık, aldatma,ilişki zamanı dolma ,yada benzerleri gibi) ; bu aslında çokta sevmediğimiz manasına gelir ki bu durumda ,böylesi bir ayrılık için boşa düşünmeye ,kedere ,karalar bağlamaya gerek yoktur. SEÇİMİM : HAYAT DEVAM EDİYOR BOŞUNA,BOŞ BİR DURAKTA ,SONU OLMAYAN BİŞİ İÇİN BEKLEME , BEKLETME... OLMALIDIR.Sonucta her zaman için DAHA İYİSİNİ YAŞAMAK MÜMKÜNDÜR.( TABİKİ ZAR ATIYORUZ birazda . KÖTÜSÜ DE YAŞANABİLİR... :S :) ?! )

Ancak ayrılığın ismi ;GERÇEK SEVGİNİN olduğu ve ;aile baskısı ,ölüm yada zorunlu nedenlerden dolayı olmuş bir ayrılık ise:bunu unutmak zaman aldığı gibi , zor bir süreçtir ve atlatması da kolay kolay olmaz, ne uyku kalır, ne tat, ne tuz ... hatta doktor desteğide gerekebilir. Eğerki Ayrılığın ilk ayı atladıldıysa Şayet , SEÇİM NE OLABİLİRDİ : EVET ( AHMETİ ...AYŞEYİ...) ÇOK SEVİYODUM...ANCAK HAYAT BİR ŞEKİLDE KÖTÜ OYUNLARADA AÇIK, onu benden bir şekilde ALDI yada uzaklaştırdı , ve BAZI ŞEYLERE ENGEL OLMAK İMKANSIZ ...KISMET DEĞİLMİŞ, GÜZEL ANLARI ,ANILARI SİLEMİCEM Onlar her zaman yaşayacak belkide,zaman zamanda hatırlayacam .AMA BU BİR SON DEĞİL.HİÇ KİMSE İÇİN İLK OLMADI ,SONDA OLMAYACAK.YENİ BİR İLİŞKİ ZAMANLA NEDEN OLMASIN...diyerek hayata kaldığım yerden yine devam ederdim.

Bitti ... ( yine uzun yazdık hep sizin yüzünüzden :)

2|0
    0|0
    • vay vay :D

• olabilir ? oldu bile bence :)) Uzun soluklu yorumlarıma katkın icin, ve bana bu yorumlarda katlanabildiğin içinde yine teşekkürler ;)

• bişey değil :D

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir süre elimi eteğimi çekerim ortalıktan. Daha sakin bir hayat sürmeye başlarım farkında olmadan. Aklımın büyük bir bölümü halen onunla ilgilenirken sosyal olamam. Konsantre bozukluğu yaşarım uzunca bir süre. Her zaman yaptığım gibi hüzünlü müzikler dinlerim yalnız başıma. Kimse çok sevdiği birisinden ayrıldığı zaman; hiçbirşey olmamış gibi yaşamayaz ya? Öyle değil mi, ben mi yanılıyorum?

2|0
    0|0
  • hayatıma devam etmeye çalışırım odaya kapanıp duygusal müzik dinledikçe kötüleşiyor tavsiye etmem :))

1|0
    0|0
  • yalnız olduğum zaman duvarlara tekme yumruk dalıyorum..bazen kafa bile attığım oluyor..

1|0
    0|0
  • sanki onu hiç tanımamış ve onunla hiçbirşey paylaşmamış gibi davranırım..bu üzüntüyü kolay atlatmamı sağlar..

1|0
    0|0
  • kendimi işime veririm tıpki şu zamanlarda yaptığım gibi eve geç gelirim sürekli bişeylerle ilgilenirim kafam boş kaldığı zaman aklıma gelir çünkü keşke şöyle yapsaydım keşke böyle yapsaydım faln filan işte

1|0
    0|0
  • o yüzden kimseyi çok sevmem

3|0
    0|0
  • ilkte üzülmedim ama sonraları koyuo yokluğu..

1|0
    0|0
  • hiç bişi yapmam öylece hayatıma devam ederim kimse anlamaz gidenin yokluğunu çektiğimi bile ama geceleri yattığım yatak zından olur bana düşünceden

0|0
    0|0
  • rakı

0|0
    1|0
  • Son ses en duygulusundan bir Armin Van Buuren parçası açarım

0|0
    0|0
  • Valla ben sevmekten hep korktum o yüzden çok kişiylede çıkmadım kestirmeden mantık+aşk evliliği yaptım zor yani öncelikle hep aynı ortmda bulunma müzik dinleme kalabalığa karış yalnız kalırsan için için yer bitirirsin kendini

0|0
    0|0
  • hayata tabiki aynı yerden devam ederim sonuçta o yokkende hayatı yaşıyordum o olduktan sonrada yaşadım ayrıldıktan sonrada aynı şekilde devam ederim.

0|0
    1|0
  • Evdeki eşyaları kırarım sinirim geçene kadar

0|0
    0|0
  • hayat devam ediyor ve hala nefes alıyorsun

0|0
    0|0
  • duygusuz insan oluşum belki ayrılıklarımdan

0|0
    0|0
  • hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bütün dünya ile alakami keserim, ruh gibi gezerim ortalikta.. devamli duygusal bazende arabesk sarkilar dinlerim, kendimi cok hirpalarim yani..

2|0
    0|0
  • kısa süre önce yaşadım isyan etmedim. ağlamadımda ağlamak sonuçta onu geri mi getirecekti ? bu kendime zarar vermekten başka bişey olmazdı.. hiç bunalıma sokmadım kendimi.yaşanacağı varmış yaşanmış biteceği varmış bitmiş dedim kendi kendimi acıya sürüklemem.

1|0
    0|0
  • içime kapanıyorum

1|1
    0|0
  • hiçbir zaman kaldığım yerden devam edemedim , uzun bir zaman geçmesi lazım.

1|0
    0|0
  • sadce bir saat hayvan gibi ağlayıp daha sonra orası senin burası benim takılırım

1|0
    0|0
  • arabamda son ses müzik kız arkilermle alemlere direk ;D

1|0
    0|0
  • Zırlarım aptal gibi.

0|0
    0|0
  • intihar etcem... ama endişeliyim değer mii değmez mi diye...

0|0
    0|0
  • bir kere yasadım o duyguyu Allah bir daha yasatmasın.günlerce banyo yapmadım.yorganın altından çıkmadım.aynaya bakmadım.yemek yemedim.sokağa cıkmadım.sadece gözlerimin açık oldugu bir ceket sapka altında çöp kutusuna gittiğim günleri saymazsak.düşündüm düşündüm

reva mı dedim..

olur mu ki dedim..

anlatılmıyor ki

2|0
    0|0
Yükleniyor...