Kötü ayrıldığınız kız arkadaşınızı her gördüğünüzde bakar mısınız?

erkekler kötü ayrıldığınız eski kız arkadaşınızı her gördüğünüzde bakar mısınız?neden?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• her ne kadar kötü ayrıldıysak hep bir yanımız onlarladır. o gözlerde bir umut ararız.

2|0
    0|0
  • Sevgilim olsa çok güzel bakardım..teklif ettiğim ama kabul etmeyen kız olsa hiç bakmam baksam bile kötü bakarım..

0|0
    0|0
  • bakıp bakmamak o ilişkiye sığdırdığın şeylerle alakalıdır. kötü de ayrılsan yaşanmışlıklar dönüp baktırabilir.

0|0
    0|0
  • Hayır insanın karakteri yani kişiliğiyle egitim seviyesi olgunluk vs bi sürü etken var ilgili bir şey her erkeği aynı kefeye koymayınız lütfen biz her bayanı aynı kefeye koyuyormuyuz.

0|0
    0|0
  • kıza göre değişir birlikte güzel anılarımız varsa bakarım istemesem de gözüm kayar falan :)

0|0
    0|0
  • Bakmam. Çünkü baktığım zaman yine o kötü günleri hatırlayacağım. Ayrıca ona bakarken yakalanmam gibi bir risk de söz konusu. Eğer yakalanırsam "halen bana aşık" diyebilir. En iyisi bakmamak.

0|0
    0|0
  • noluyo bu kızlara ayrıldıktan sonra anlamıyorum hepsi ayrılır ayrılmaz bütün vakitlerini güzelleşmek içinmi harcıyo.Ayrıldıktan birkaç hafta sonra podyumda yürüyen manken gibi görünüyolar gözüme hepsi :D

0|0
    0|0
  • kötü ayrıldığım eski kız arkadaşıma bakmam hele hele terkedildiysem yada aldatıldıysam umrumda hiç olmaz

0|0
    0|0
  • eet bakarım.. sadece ona değil her güzel hatuna bakarım .d

0|0
    2|0
  • hayır bakmam oda bakmasın :)

0|0
    0|0
  • Bkmam hem niye onun muhitinde dolasayım ki

0|0
    0|0
  • bakarım o da burger king de yemek yiyor çünkü