Aşk için neler yaptınız acı çekerken?

bazen öyle olurki canınız yanar özlersiniz kavuşamazsınız bişeyler bişeyler ,nefes alamazsınız gögsünüz sıkışır ya hani benliginizden çıkarsınız ,gözünüz kararır neler yaparsınız yada yaptıgını en çılgıca şeyler neler?

Güncellemeler:
ben kendimi öldürmeyi planlıyorumda o yüzden soruyorum ...

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• kendini öldürme ama bu dünyada yaşarken ölü gibi ol. bu daha iyi gelebilir sana. sufizmin ilkesidir. ölmeden ölmek... ve aşk zaten 3 harfli bir çılgınlık değil midir? en büyük çılgınlığı yapmışsında haberin yok

0|0
    0|0
    • :'( göz pınarlarım kurudu

• ağlama lütfen sen gerçekten de mutlu olmayı hak ediyorsun. zamane denen kavram sana da diken gönderdiyse sevin çünkü yakında gül de gönderecektir

Erkekler Ne Diyor 6

• Sırf bu acı çekme, gözyaşı muhabbetinden tiksindiğim, iğrendiğim için hayatımın 15 yılını kızlardan uzak durarak geçirdim. Aşkın bu kadar bayat arabesk kalıplara oturtulmasına isyan ettim, herkesin bu içi boş nutukları atmasına şaştım kaldım. Aşk için çılgınlık yapmanın değil, aklı mantığı zekayı kullanmanın esas olduğunu anlayabilecek bir kız göremedim hiç, görsem kalbimi ona açardım. Herkes fabrikasyon herkes hamaset

0|0
    0|0
  • Çılgınca acılar çektim. Üzüntümü hep kendi içimde yaşadım. Kuytu köşelerde çılgınlar gibi dans ettim. Hüzne bürünüp, sevgiyi unuttum. Çıplak bir şekilde çılgınlar gibi sokaklarda koştum.

0|0
    0|0
  • insan kendini maddelerde buluyor bir anda

0|0
    0|0
  • aşk için ölmeli aşk o zaman aşk :D

0|0
    0|0
  • Hic bisey oylece bekledim zaman gecsin diye

0|0
    0|0
  • Aşk götten bir şey inannmıyorum

öyle duygularda yaşamadım

0|0
    0|1
    • dünya da 3,5 milyar erkek varken kendini öldürmen aptalca o kadar erkekten sana ilgi gösterecek kişi mutlaka bulunur

Kızlar Ne Diyor 5

• sadece ağlarım çünkü biliyorum ki öyle bi durumda kimseden yardım bekleyemem ki beklesemde yardım edebileceklerini sanmam 2 seçenek var önümde ya nefessiz kalıncaya kadar ağlamak ya gitmek yada ölmek ama bn en kolayını seçiyorm ağlıyorum çünkü biliyorum ki değmez hiç kimse için değmez...

0|0
    0|0
  • Şimdi bana acizlik olarak geliyor böyle birisini görsem alakamı keserim.. Faça atmıştım kollarıma. Hala da izleri var. Aptallıktı.

0|0
    0|0
  • Çok mallık yaptım kendimi kestim arka arkaya 3 tane falan uyku hapı aldım olmadık yerlerde salya sumuk agladım düşünüyorum da ne malmışım.

0|0
    0|0
    • bende yapıormda şuan bende ne malmışım dicekmiyim ooff off :(

• diyeceksin emin ol çünkü seni bu kadar üzen insanın degmediğini anlıyosun.

• kendini mi öldürcen? allahım akıl ver şuna

0|0
    0|0
  • mutlu olsun diye ondan vazgeçtin daha ne ?

ailesi zarar görmesin diye vazgeçtim ondan .. eşi çocuğu üzülmesin diye vazgeçtim kendimden de ondanda..

daha ne yapayım mk

0|0
    0|1
Yükleniyor...