Görmek istemiyorum seni diyor ama hala seviyor, biliyorum. Ne yapmalıyım?

ayrıldık bitti dedi ama 1 gün yazmadı ben mesaj atmaya devam ettim pişmanlık mesajları benim tavırlarımın değiştiğinden şikayetçi oldu benim yüzüme bile bunu söylemeden son 20 günden beri tartışıyoduk son günler senin için elimden geleni yaptım dedi ama bana soğuk davranarak mı yaptı bunu ben anlayamadım soğuk davranmasını çözemedim bi türlü niye böyle davranıyorsun dersem olay oluyor canı sıkılıyor bu sorunun çözümünü benden mi bekliyordu elimden geleni yaptım ben diyor çok saçma bi şekilde yüzüme karşı yada telefonda bunu dile getirmek bu kadarmı zor .ben bi şansımın daha olduğunu düşünüyorum çünkü bitti dedi ha la konuşuyoruz mesaj da soğuk davranıyor bana az yazıyor benden bişey bekliyor mesaj da bekliyor tavrımı mesajda nasıl koycam sizcede saçma değil mi yaa . ben yüz yüze konuşmak istiyorum duygularımı daha rahat dile getiririm bunun için beklemelimiyim yarın birgün çıkalım diyorum çokmu erken davranıyorum 3 gün oldu bitti diyeli çıkamam diyor görmek istemiyorum seni diyor ama seviyor hala biliyorum bu nu seviyomusun dediğimde bilmiyorum diyor niye rengini belli etmiyor bu kapalı kutu anlam veremiyorum kendimi bitirdim ben yaaa seviyorum çünkü yapamıyorum onsuz

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ben anlamadim tam olarak, bari kavga nedenini kisaca anlatsaydin yardimci olabiliriz sana belki.

0|0
    0|0
    • tavrımın değişmesimiş ne tavrım değişti bilmiyorum ki tavrım değiştiyse neden bu şikayetini dile getirmiyorsun yüzüme karşı yada telde dedim diyemiyorum diyor .yüzüme bakarak bunu dile getirmesi iyi değilmi 20 gündür bekliyormuş çaba göstermiş değişecek mi diye olmuyor diyor iyi olmuyor da ben bu tavrımı bilmiyorumki (bu olay mesaj için geçerli karşılıklı )bişey olmamış gibi yapıyomuşum mesajda ne yaptığımı bilmiyorum ki ben sohbet olsun diye yazıyorum oo hmm peki tamam evet çoğunlukla böyle mesajlar

• etcem gerçekten yapmayacam sabretcem görecem sorun neyse severse gelecek ben çok uğraştım elimden geleni yaptığımı düşünüyorum ben

• evet günlerce ugrasmissin, bekle biraz..

Kızlar Ne Diyor 1

• sen onu arama, eger seni seviyorsa o kendisi arar ;)

0|0
    0|0
    • daha da soğursa ne olcak görüşelim diyorum dinle beni diyorum çıkamam diyor bitti diyen biri bana cevap yazarmı mesajda anlam veremiyorum ya

• aynen öyle, sabret ;)

• cuma günü görüşeceğiz de nasıl olmalıyım sence ben ya hediye affetmesi için vs tarzım nasıl olmalı sizce şu anda konuşmuyoruz ama cuma görüşeceğiz

Erkekler Ne Diyor 1

• senin yaşadığına benzer bişy yaşadım dolu dolu 7 senemi verdim. bianda değişti tanıyamadım dalga geçiyor gibiydi. 7 senede tanıdığım kişi değildi. kimi inanır kimi inanmaz bilemem ama büyü olduğunu öğrendik. bana seni bırakmk istemiyorum diyor ama sana karşı bişy beslemiyorum diyor. eğer bir tuhaflık olduğunu düşünüyorsanız tavsiyemdir oyle bişy var mı ykmu baktırın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...