21 yaşındayım ve 2-3cm boyumun uzamasını istiyorum. Mümkün mü?

Arkadaşlar merhaba;

21 yaşına gireli 1 ay oldu. 177-178 boyum var. Dış görünüş olarak 16-17 gibi duruyorum. Sakallarım yok denilecek kadar az. koltuk altı vs kıllarımı yılda 1 kez kesmem yetiyor. her gün düzenli olarak balık yağı içiyordum. bu aralar multivitamine başladım. (solgar vm75) . 2-3cm uzayabilir miyim? Eğer ki uzamam mümkünse nasıl? yardım eden/etmeyen herkese teşekkürler.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yine millet fişekliyor, kardeşim ben 1.80 felandım 18 yaşımda şu an 1.93'üm yaşım 24 olacak. O olay tamamen genetik, ben doktora gittiğimde bana erkeklerde ergenliğin bitimine kadar devam ediyor uzama dedi bazılarında 24-28 arasına kadar devam ediyor, olabilir yani uzama şansın.

0|0
    0|0
    • dostum uzamak için bir şeyler yaptın mı? yani benim ayakkabısız 180 olsa benim için kafidir :D

• İyiymiş ya :D benim de ayakkabbısız 77-78 falan ayakkabısız 80 olsam yeterli olacak :)

• Hayırlısı, bozma moralini :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Büyüme durmuştur uzayacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Büyümezsin daha.

0|0
    0|0
  • Büyüme durduysa, imkansız.

0|0
    0|0
    • büyüme durup durmadığını nasıl anlayabiliriz?

• Doktora gidip test falan yaptırıyorsun sanırım, gelişim tamamlandıysa uzamassın. Genelde 18 19 son süreçler diye biliyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• Barfinx işe yaraya bilir

0|0
    0|0
  • Doktora git kıkırdaklarin kapanmadiysa uzayabilirsin ama ben pek zannetmiyorum artık uzayacağini

0|0
    0|0
Yükleniyor...