Hoşlandığınız ve sevdiğiniz kişiyle geleceğe dair hayaller kuruyor musunuz?

Malüm çoğumuzun hoşlandıgı ya da sevdiği birileri vardır peki onlarla ilgili geleceğe dayir hayaler kurduğununuz oluyormu sık sık?. ona sarılmanın saçlarına okşamanın sarılarak uyumanın hayallerini kuruğunuz falan?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Zamanında kurmustum artık hıcbır hayalım yok ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• insan büyüyünce hayallerin zaman kaybı olduğunu anlıyor

0|1
    0|0
  • hayal kurmak istimiom ama ister istemez kuruluo.sonrasında o hayallerden vazgeçmek o kişiden vazgeçmekten daha ağır gelio.

1|1
    0|0
  • genellikle herkesin bi dönem böyle hayalleri olur tabiki. kimi hayal kırıklığına uğrayıp birdaha kurmamaya yemin eder, kimide şanslı olup hayallerini gerçekleştirir. yani bu hayalleri kurmak gayet normal ve güzel :)

0|1
    0|0
  • kuramıyorum, güvenemiyorum kimseye çünkü.. hayal kurup kurup g.t gibi ortada kalmakta var.

0|1
    0|0
  • hayallerim hayal oldu

0|1
    0|0
  • çok kurdum halada kuruyorum gelmiceğini bile bile hayalimde yaşıcak o

0|1
    0|0
  • Çok hayalciyim ben mesela,her ilişkide ister istemez hayal kurarım.Sonra da salak gibi üzülürüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Milyarder ve 92 yaşında bir kadına aşık olsam evlensek bana miras kalsa sonra hemen onu unutup paraların keyfini sürsem diye düşünmek isterdim ama iğrendim lan

0|0
    1|0
  • tabiki herkezin bir hayali olur.hayallerini gerçekleştirenlere ne mutlu,bizimki ise şimdilik bir hayelden ibaret...

0|0
    0|0
  • Hayır, hayaller saçmalıktan başka bir şey değil

0|0
    1|2
  • Zaten hayallerinin doğrultusunda bir ilişki yaparsın

0|0
    0|0
  • Biri "Sarılarak uyumak." dese içim bir tuhaf oluyor. Etmeyin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...