Aşkınız için hangi konuda fedakarlık yapmazsınız?

Hangi konuda kesinlikle hayır dersiniz, hiçbir şekilde kabul etmezsiniz isteğini?

Aşkınız için hangi konuda fedakarlık yapmazsınız?

0|0
15|11

En İyi Kız Görüşü

• . Bıldıgım tek şey kafamın ve hayat gorusumun uymadıgı adamla sevgılı olmam...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• aşkı için bekaretini feda eden kıza benim yapabileceğim bir fedakarlık yoktur bekaret konusundaki fedakarlığı bana yapsa bile bu konudaki düşüncem değişmez

ancak beni seven kadın için birçok konuda fedakarlık yaparım ama beni değiştirmesime bana özel olan zamanlara müdahale etmesine tahammül edemem

0|0
    1|0
  • Kişiliğimden asla ödün vermem.

0|0
    0|0
  • burada karşıdaki insan maşukunu anlar...

ben böyle yaptım sen,ne yaptın gibiside bana göre ticarethanedir.

büyük konuşmamak lazım ben işimden mesleğimden fedakarlık yapmam.

1|0
    0|0
  • Vazgemeyeceğim şey mutluluğuma engel olacak bir şey olurdu. Mesela hayat tarzıma tamamiyle ters bir şey isterse bundan vazgeçemem ha seveceğim kişi için yapamayacağım bir şey yoktur ama sonradan ben mutsuz olursam bir şekilde beni kaybeder bu sefer o da üzülür yani elde var 0.

0|0
    0|0
    • mantıklı aslında o istedi diye bişey yapıcaksın sonra sen mutsuz olunca toptan biticek bende böyle düşünüyorum yapsam bile mutsuz olucam

• teşekkürler :)

• recaa ederim :))

• Aile.

1|0
    0|0
  • aşıksak sorun yok zaten ne o benden vazgemeyecegim birşey ister nede ben ondan zaten kişiler bir şeçim yapmak zorunda bırakıyorlarsa birbirlerini arada aşk yoktur

0|0
    0|0
  • Kesinlikle başka erkeklerle kardeşlikmiş cartmış curtmuş gibi bahanelerle gereğinden fazla samimiyet kurulmasında...

0|0
    0|0
  • her konuda bnce çünkü aşk budur :)

0|0
    0|0
  • Gerekiytorsa gözümü kırpmadan hayatımı feda edebilirim.

0|0
    0|0
  • müslüman olmam

işimi bırakmam

ailemi terketmem

daha vardır da bunlar en önemlisi

0|0
    2|0
  • Eğer bir kadına aşık isem, o zaten benim zordurumda kalacağım şeyler istemez çünkü ben böyle birine aşık olurum. ancak bir yandanda aşkın oluşumu için adına aşk diyebilinmesi için 2 tarafında herhangi bir fedakarlık yapması gerekmektedir. yoksa zaten aşık olunmaz:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Güzel bir konu açmışsın canım.Benim kendimden fazla taviz vermemi beklemesin şu an belirli bir örnek aklıma gelmiyor ama çok iyi niyetli olamam ilişkide daha çok gerçekçiyim.

0|0
    0|0
    • öncelikle saol canım :))

ilişkide gerçekçi olmakla daha doğru yapıyusun aslında ayaklar yere basmalı her zaman :D

• kesinlikle öyle canım.

• ailemi bırakmam.. ne kadar seversem seveyim ailemi istemiyorsa beğenmiyorsa olmaz o iş.. ve dinimin gerektirdiği gibi yaşarım.. onun dini görüşüne karışmam ama o da benimkine karışmamalı..

1|0
    0|0
  • Uğruna ölmem..

Ailem sevgilimden her zaman daha değerlidir..

Yaşam tarzım , kişiliğim ve görüntümü değiştirmem onun için..

1|0
    0|0
  • Önce o benim için ne yaptıgına bakarım benim için neleri göze almış eger hiç bişeyi göze almamışsa çok bekler fedakarlıgı be :D

0|0
    0|0
    • haha :D doğru söze ne denir

• Kişiliğimden asla ödün vermem kimse beni değiştirmez inandıklarımdan ve ailemden kimse koparamaz beni!

1|0
    0|0
  • kişiliğimden yaşam tarzım hayatım ve çevremden .ve özgürlüğümden. Asla beni kısıtlayamaz

1|0
    0|0
  • Din. Arkadaşlarım. Ailem. Özgürlüklerim. (kıyafet gibi şeyler ya da dışarı çıkmak)

1|0
    0|0
  • Beni ikna edebildiği her konuda fedakarlık yapabilirim yeter ki fedakarlık yapmaya değecek bir insan olsun sadece din değiştirmem demiycem zaten müslüman olmayan bir erkekle evlenmem.

0|0
    0|0
    • değil mi ama bu soruna kökten çözüm :))

• değişmemi istemesin yani basta bni öyle kabul eden sonrada şöyle ol böyle ol demesin cevabım aynen şu olur benim adım hıdır elimden gelen budur derim

0|0
    0|0
  • değişme konusunda asla ve asla fedakarlık yapmam benı degıstırmeye calısırsa buyursun gıtsın

0|0
    0|0
  • yaşadığım ülkemi değiştirmem gerekiyordu. yapmadım...

0|0
    0|0
  • şıklar olsaydı iyi olurdu

0|0
    0|0
    • şıklarımız yok malesef :)) siz neye asla dersiniz

• yaa bide pilim bitiyo düşünemiyom şuan pekk

• sorun değil :))

• ailemden uzak kalmamı istemeyecek bu konu da fedakarlık yapma imkanım yok

0|0
    0|0
  • Din değiştirip Müslüman olmam.

Ailemi ve köklerimi reddedip kültürümü değiştirmem.

Mesleğimi bırakmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...