Güzel ve fit bir vücut için ne yapıyorsunuz?

Güzel ve fit bir vücut için ne yapıyorsunuz?

Nasıl bir spor programınız var? Ne tür egzersizler yapıyorsunuz? Nasıl besleniyorsunuz? Vs...

Bayanlar için tavsiye ettiğiniz şeyler var mı?
Bayanlarda hafif kaslı bir vücut nasıl sizce?

0|1
8|18

En İyi Kız Görüşü

• Protein ağırlıklı besleniyorum
    Spor yapıyorumi şınav vb. bir de ab rockerım var evde karın için
    Diyetime çok dikkat ediyorum. Gereksiz şeyler almıyorum vücuduma
    Arada hava güzelse sabah sporu yaparım dışarıda müsaitsem
    Çok karbonhidrat almışsam cardio yapıyorum. Onun dışında her spor öncesi bir 20-25 dk yine cardio egzersizleriyle ısınırım
    Her gün esneme hareketleri uygulamaya da özen gösteriyorum..
    Onun dışında bakıma çok dikkat etmek lazım. Peeling, vücut losyonu uygularım mutlaka. Fazla tüylerimi düzenli olarak alırım., Giyim tarzına da dikkat etmek gerekli bence. Bu da güzelliğini/dış görünümünü tamamlayıc bir unsurdur
    Düzenli uyumak gerekli. Kafein alımını belli bir seviyede tutmalı. Fazla tuz ve şekerden uzak durulmalı. Alkol ve sigara kullanılmamalı. Bol su tüketilmeli..
    Yüz için cilt maskeleri yapılabilir. Onun dışında cilde uyumlu temizleyici-tonik-nemlendirici kullanılmalı. Saç bakım ürünleri de saç yapısıyla uyumlu olmalı. Boya kullanılıyorsa olabildiğince doğal içerikli boyalar tercih edilmeli..
    İskelet sistemini olumsuz etkileyen şeylerden uzak durulmalı. Yanlış oturma pozisyonu, topuklu ayakkabı, yanlış yöntemlerle ağırlık kaldırma gbi..

0|0
    0|0
    • Emeğine sağlık. Tşkler.

• 2gün

güzelmiş sağol öneri için valla bundan sonra hep öyle yapcam sakız çiğneyim yemek yaparken en azından çene kası olur zaten karın kası kol kasıda onun arkasından gelir en önemlisi çene:D

Erkekler Ne Diyor 18

• çok sey sormuşsun üşendim şimdi yazmaya :D
    bayanlara tek tavsiyem boyum 160 kilom 50 sizce iymiyim diye sormasınlar :D

0|0
    0|0
  • Super set seklinde gunluk bölge. pzt crs cuma göğüs -karin.
    Şali Pers cmt omuz kol trapez karin

Protein agirlikli multilower protein tozu aminomax 8000 aminoasit hardline kreatin.

Bayanlarda biraz itici geliyor bana kas fakat fit olmalarına çok etki ediyor

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gitme imkanım olmuyor şu an. Ona rağmen kendim evde elimden geldiğince her sabah erkenden kalkıp spor yapıyorum. Bu bende spor sevgisi ve azimi başkasında olsa şimdiye üçgen olurdu gerçekten. Ne olursa olsun yapmaya devam etmeye çalışırım. Fizik için değil. Benim için yapması gerçekten çok lezzetli ve eğlenceli. Ayrıca spor yapılmayınca vücut fazlasıyla hantallaşıyor.

0|0
    0|0
  • Vallahi ek olarak bir tek evde kolay egzersizlerden yapıyorum bide haftasonu spor o kadar beslenmede ise günde sadece 3 oğun yemek yiyorum ve de tuzsuz 😉

0|0
    0|0
  • güzel fit bir vücudum var ki zaten

<3

0|0
    0|0
  • spor salonuna gıdıyorum

0|0
    0|0
  • Öncelikle salona gidiyorum, fitness yapıyorum bir erkek olarak, spor programım tamamen fitness hareketleri ağırlıklı, diyet yapıyorum protein diyeti, yüksek protein low carbo oranı var. Şahsen benimle beraber çalışan birçok bayan ve genç kız arkadaş var salonda, gayet memnunlar hallerinden, hafif kaslı bir vücut illaki iyidir :D

0|0
    0|0
  • guzel fıt bır vucudunmu var

0|0
    0|0
  • Hafif kas iyidir. ben sehirler arasi bisikletle geziyorum.

0|0
    0|0
  • hafıf kaslı vucut cok yakısıyor , ve spor yapılması lazım tabıkı

0|0
    0|0
  • bayanlar bol bol kalçaya çalışsın biraz karın kası da fena olmaz

0|0
    0|0
  • Ben body yapıyordum Body kızlar için fitness

0|0
    0|0
  • Yüzüyorum

0|0
    0|0
  • Dönem dönem değişiyor..

0|0
    0|0
  • special k diyeti yapıyorum bir de günlük ip atlama vs antrenmanlar yapıyorum

0|0
    0|0
  • Vücut Çalışıyorum..

0|0
    0|0
  • sağ kol için hergün 2 milyon çocuk öldürüyorum karın için ileri geri egzesizler işte ayaklar için zıplatıyorum ne varsa, falan

0|0
    0|0
  • Öküz gibi yemek yerim ama gel gör ki vücutta yağ yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Diyet yapıyorum diyen insanlara maalesef sporcu gözüyle bakmıyorum gözüm. İnsan diyet yapıyorum, diyetteyim değil, sadece sağlıklı besleniyorum diyebilmeyi öğrenmeli ama nafile..

Çok sağlıklı beslenirim, şu ana kadar diyet uygulamadım oldum olası sağlıksız besinlerden uzak dururum. Vücuttan çok sağlığım önemli. Spor yapıyorum.

Sen yapıyor musun yazmamışsın?

0|0
    0|0
    • Her gün koşuyorum. Bacaklarım ve karnım çok iyi ancak kollarım ve omuzlarım çok fazla narin. Sırt kaslarım da yetersiz. Hafif kaslı olmak istiyorum. Babam bodrum katımıza spor aletleri alacak. Evde kendim çalışmak istiyorum. Ondan burada bi' fikir alayım dedim.

• Ne yazık ki kilo alamıyorum.
    Ama spor yapmak azda olsa vucudumu dolgunlaştırıyor. Günde çoğunlukla gece 4 gibi yürüyüşe çıkar 2 saat yürürüm veya koşarım.
    Hafif kaslı bir vücud çok yakışır bayanlara.
    Nasıl beslendiğimi söylemiyim çünkü çikolata ağırlıklı besleniyorum 😔

0|0
    0|0
    • Sağlıklı beslenmeye çalış :S

• Gece 01.00 da ekmek arasi yiyorum 😁

0|0
    0|0
  • Fitness yapiyorum. Cardio ve agirlik programim var. Haftada 4 gun gidiyorum salona. Tabi beslenmeme de dikkat ediyorum.

Hafif kasli vucudu begeniyorum bayanlarda da. Amacmda o ztn :D

0|0
    0|0
  • Yatıyoruz :D

0|1
    0|0
  • yürüyüş yeterli :(

0|0
    0|0
  • Yer içer yatarım. Arada spor olsun diye tuvalete gidiyorum.

0|0
    0|0
    • Ahahaha ay öldüm x)) Bu çok iyidi

Yükleniyor...