Kızlar hiç hoşlandığınız adamın yanağından dayanamayıp pat diye öptünüz mü?

erkeklerde cevaplayabilir(belki öpülmüşlerdir).kızlar öptüyseniz(illaki vardır bu sitede) öptükten sonra ne değişti ne değişmedi.bi de öptükten sonra nasıl bir duygu hissetiniz.lütfen düzgün cevaplar verelim.cevap verenlere şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• bir kere yaptım pat diye öpmüştüm şok oldu ama hoşuna da gitti şaşırdım dedi istedim öptüm yasak mı dedim :) yoo güzel bile dedi..

0|0
    0|0
  • adam değildi cocuktu.. 1. sınıftaydık şap diye dudagından öptüm beni dövmeye calıstı dövemedi salak:D anneme sikayet etti bu kız beni kenara koseye sıkıstırıp öpüyo diye annem de bana bi tane patlattı.. o gun bu gundur erkeklere yan gozle bakmam pampa ( desemde inanma)

1|0
    0|0
  • öpmedım ama öpüldüm :) co güzel birsey böyle hiç beklemedıgım bi anda pat diye yanagımdan öpmüstü çok güzeldi.

0|0
    0|0
  • 11 yaşındaydım ve ilk kez biriyle çıkıyordum.okulun son günüydü.onu öpmek istedim ama cesaret edemedim:) hala pişmanlığını yaşıyorum.masum bir öpücük için cesaret edememe kızıyorum

0|0
    0|0
  • Hayir o kadar cesaretli degilim, ama hoslandigin adami öpmek çok güzel birsey olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Hayır istedim ama cesaret edemedim

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar pat öptüğüm hiç olmadı ama küt diye yapıştırdığım çok oldu :D

0|0
    0|0
  • opmedim ama vurdum

0|0
    0|0
  • Cadcad hiç öyle birşey yapmadım ):

0|0
    0|0
  • Sarhoş ayağına yatıp pat diye dudağından öpmüştüm sonrada hatırlamıyorum demiştim :)))) 1 sene sonra çıkabildik ancak ama o zamana kadar süper bir arkadaşlık kurmuştuk katmerli aşk oldu çıkmaya başladığımızda birbirimizin huyunu suyunu öğrendik şuan gayet iyiyiz 3. senemiz evliliğe gidiyoruz :)

0|0
    0|0
  • error

0|0
    0|0
  • Hoşlanmak demeyelim benim bakış açım şu,sevdiğimle tartışıyorduk konuyu kapatmak için yanağından aniden öpmüştüm ve işe yaramıştı da :) Kızlaaar öneriyorum size :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Buna benzer bir durum yaşamıştım. 19 yaşındayken gittiğim dershanenin alt sınıflarından bir kız arkadaşım (çok samimiydik) böyle bir eylemde bulunmuştu. Çok iyi anlaşıyorduk. Çoğu zaman beraber ders çalışır, yemek yer ve su içerdik. Yine bir etüt günü, integral sorularını çözerken ansızın o tatlı ve yumuşak dudakları ile yanağıma bir öpücük kondurdu. Şaşkınlık içerisinde bir süre durakladıktan sonra kız arkadaşımı yere yatırıp tekmelemeye başlamıştım.

1|0
    1|0
  • Ben bir kere yapmıştım:) O zaman toyuz tabi:) Kız çok hoşuma gidiyordu aa yanağında bir şey var falan demiştim ne var falan derken dön dön öbür tarafa alayım demiştim ve sonra pat diye öpmüştüm:) Kız döndüğünde kıp kırmızı olmuştu:) Niye böyle bir şey yaptın falan gibisinden sordu çok hoşuma gidiyorsun demiştim o zaman hep yap demişti mevzu kopmuştu zaten orada;)

0|0
    0|0
  • ankara altınparkta normal konuşuyorduk yanlış anlamazsan seni öpmek istiyorum dedi. öptü yanağımdan... o anda kalbim hızlandı karmaşık bi duygu hissettim aşkın ötesi olduğuna söz verebilirim.. çokk güzelldi

0|0
    0|0
  • Sevgili değildik. Tartışıyorduk. Ben daha da bağırmaya başlayınca gömleğimin yakasından çekip öpmeye başladı. Tabi bende hafiften bi mayıştım :D

0|0
    0|0
  • Evet evine bırakırken birden pat diye bacırtatarak öptü yanağımdan :D

0|0
    0|0
    • ben de evine mi bıraksam napsam öpsün de ne olursa olsun :))

• Ona jest yapıp,yanağını gösterebilirsin :D

• hocam hoşlandığım kızdan bahsediyorum evine kadar yürüyerek götürebilirim.

• iki yanağımdan iki tane ingilizin aynı anda öptüğünü bilirim harika bir duygu tavsiye ederim...

0|0
    1|1
Yükleniyor...