Hangi ünlünün hangi karakteriyle takılmak isterdiniz?:D

örnek vereyim: şahan gökbakarın recep ivedik karakteriyle, kemal sunalın inek şaban (hababam sınıfı) karakteriyle, şener şenin bilo ağa karakteriyle, engin günaydının burhan karakteriyle... komedi sanatçısı olması şart değil türk olur yabancı olur farketmez... hatta çizgi film, animasyon filmi karakterleriyle de olur...

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• örümcek adamla iki ağ atıp duvardan duvara zıplasak fena olmazdı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• chris hemsworth THOR

0|1
    0|0
  • Prensesin Uykusu adlı bir film var, yanlış hatırlamıyorsam Çağan Irmak filmi... O filmde Genco Erkal'ın canlandırdığı eski rejisör Kahraman abi var, o adamla bir rakı sofrası kurmak isterdim. Muhabbeti harika :)

0|1
    0|0
  • Murat Yıldırım-Ecevit ( Suskunlar ) :))

0|0
    0|0
  • kenan imirzalıoğlunun tüm karakterleriyle

0|0
    0|0
  • L tabiki zeki seker veeeee oturusu<3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Angelina Jolie, Mr&Mrs Smith filmindeki haliyle veya Kate Beckinsale, Karanlıklar Ülkesi filmindeki haliyle..

0|1
    0|0
    • kate beckinsale i bende severim hele o vampir haliyle, o vampir olsun ben de melez (kurt adam+vampir)... :)))

• İşini biliyorsun dostum.. Haklısın başka türlü o vampirle başa çıkılmaz.. :)

• nuri alço karakter söylemeye gerek yok hepsinde niyet belli :D

0|1
    0|0
  • Halil Sezai'nin İncir Reçeli'ndeki "Metin" karakteri...ne tatlı adam ya ! Kendini bozmadan tatlı tatlı ne güzel içiyor ya...Arada bir şarkı da patlatırdı, keyifli olurdu ...Güzel bir insan portresiydi bence :)

0|1
    0|0
  • Levent Kırca'nın sarhoş tiplemesiyle.

0|1
    0|0
    • çok eğlenceli olurdu zamanınız sürekli karakollarda geçerdi :)

• Tyler Durden

0|0
    0|0
Yükleniyor...