Hangi evrakları sunsam mahkmeye icranın devamı için lehime gelişir?

ilamlı icra başlattım karşı taraf mahkemeye geri bırakılması için kararın itirazda bulunmuş buna göre ne yapabilirim ayrıca tüketici hakem heyetinden almış olduğum bir kadardı bu 2 bin tl gibi bir miktar söz konusu tüketici hakem heyetinin yetkisinin olmadığından filan bahsedilmiş evet bu doğru ama dosya mahkemede şu an 15 güne kadar karar çıkıcak hangi evrakları sunsam mahkmeye icranın devamı için lehime gelişir olay hakem heyetinden aldığım karar evrağı yeterli olur mu sonuçta orda icraya uyulmaması durumunda delil olarak mahkemeye sunulabilir diyor.. hakimin kararını etkiler mi ?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Tük. hakem heyeti 1000 Liraya kadar anlaşmazlıkları çözümlüyor...Fazla rakam için hemen tüketici mah. başvurun...Hakem heyeti kararını dayanak gösterin..Geç ödeme isteyene yasal faiz , gecikme faizi istiyorum diyeceksiniz..

0|0
    0|0
    • zaten karsı taraf mahkmeye vermiş dosyayı geri bırakılması talebınde bulunmuslar kendımce dılekçe hazırladım anlattım durumu dılekcede delıl olarakta hakem heyetı kararını gösterıcem yarın göturucem mahkemeye dılekceyı ama nasıl sonuclanır bu dava sana kalırsa

• sundum yınede ben haksız cıktım ne yapmalıyım yaa ya mahkeme bılmıyo yasaları yada tuketıcı hakme heyetı dosyayı kapattı hakım

• tüketici mahkemesine dava açmak 300-400 lirayı buluyor mu ?

• Bir avukata git konuş..Danış...Başka yollar var..

0|0
    0|0
Yükleniyor...